140 entry daha
  • renault rezaleti tasdiklemek için elinden geleni yapmaya devam ediyor, kurumsal itibardan haberleri olmaması hayret verici. dahada büyüyeceğini düşündüğüm rezalettir.
  • geçmiş olsun öncelikle. bi noktada ,sanıyorum öfkeyle, doğruluğu sorgulanabilecek varsayımlarda bulunmuşsunuz.

işaretleme işlemi otomotivde her parçada yapılır, yedek parçada yapılmaz diye bir durum yok. yedek parça üretimi de aynı talimatla, aynı proseste yalnızca paketleme talimatı değiştirilerek (tek tek paketleniyor, yedek parça etiketi yapıştırılıyor v.b.) yapılıyor. `:otomotiv plastik tedarikçisinde 6 yıl proje müh. yaptığımdan biliyorum.`dolayısıyla kalem işaretinden yedek parça mı eskisi mi anlaşılamaz. her ne kadar kalem kısmı gereksiz yükseliş olsa da, aynı tarihte üretilen parçayı bulup getirmek istesen de pek mümkün olmayacan bir şey. 3-5 tane parçayı aynı tarihte alıp stoğa atmışlar desem, 3 ay bekletmiş olmaları bu teoriyi de çürütüyor. belli ki üretim siparişi girilmiş, gümrük mümrük beklenmiş(mi acaba).

bir diğer sorum da o size "yağ sürmüşler" denilen kısımdaki parlak yüzeyler ıslak mı yoksa kuruyup sertleşmiş yapıştırıcı mı? ıslaksa yapıştırıcı olamaz.

hadi yağ var diyelim. görevi iki yüzeyi birleştirmek olan bir tırnağın ucuna yağ sürmek, civatayla somun arasına yağ sürmek gibi bişey. kolayca tırnak yerinden kurtulsun diye yapılacak bi iş, yerine girsin diye değil.

benim rezalet puanım adam akıllı kök neden analizi yapmayan, yapamayan, başından sallayan servise 9/10dur.
  • son zamanlarda gördüğüm en baba rezaletlerden biri. memlekette herkes dolandırıcılığa merak sardığından, şaşırmıyorum da artık. yazar arkadaş medya ayağını halletmiş, yasal süreç ile ilgili mahkeme, hakem heyetleri her ayağı da halletmeli.

ancak bugüne kadar bu tip rezaletler gündemden düştükten sonra şirket mamalaması ile birlikte yayından kaldırılıyor. çünkü ekşi'nin ve sosyal mecraların gücünü çok iyi biliyorlar
  • gerçekten rezalet gibi rezalet. umarım sesinizi duyurabilirsiniz. bu konu ile alakalı, fransa’ya mail atmanızı öneririm.
  • renault pişmanlıktır dedirten rezalettir. aynı şeyleri mekanik parçalar için de yapmadıkları ne malum diyerek can güvenliği için potansiyel tehlikeli olarak gördüğüm bu servislerin ağır tazminatlara maruz kalmasını diliyorum.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap