• öncelikle (bkz: durumumuz yoktu okuyamadım).

dediğin gibi değiştirdik deyip tamir yapmışlarsa çare (bkz: tüketici mahkemesi).

senin hatan ise dacia alman olmuş. geçmiş olsun.
  • 10 üzerinden 10 luk bir rezalet. kurumun hangisi olduğu fark etmiyor bizim ülkenin kafa yapısı bu maalesef.
  • ülkemizde yaşanan rezaletlerden sadece birisi.

10/10 bir rezalet diyorum.
  • rezalet gibi rezalet. puanım 10/10. yazar arkadaşa iyi dileklerimi iletiyorum.
  • bir iş yaparken ya düzgün yap ya da yapma kardeşim yani. yetkili servis diye gidilen yerde karşılaşılan muameleye bak.
    yalandan iş yapmış gibi yapılıyor.
  • en nefret edilesi durum da budur. yalan söyleyip salak yerine konmak. tüketici mahkemesine gidin sonuna kadar götürün bu işi.
  • yine bir rezalet, yine bir şark kurnazlığı.
  • keşke böyle durumlar sonrasında büyük cezalar verilse. bugün tavandaki basit bir şey için yalan söyleyen yarın fren vb. ciddi konularda da yalan söyler. rezaletin dik alâsı. sıfır araç alıyorsun sonrasında bunlarla uğraşıyorsun. olacak iş değil.
  • hasarlı parçayı yenileyeceğiz deyip 4 ay bekletmek. üstüne yenilemeyip yapıştırıp göndermek. bu iki cümle bile durumun vehametini özetliyor. türkiye’de olduğu için şaşılmayacak bir rezalet.

yazar arkadaşa geçmiş olsun diyorum. inşallah renault problem çözümünde amatör davranmaz.
  • rezalet bu ülkede bunları yapanlara adam gibi ceza uygulamamak/uygulayamamak. yurtdışında adamın anasını bellerler böyle bir olayda. maalesef (bkz: coğrafya kaderdir). geçmiş olsun, umarım hakkını arayıp bu lalelere gereken yaptırım olur.
hesabın var mı? giriş yap