• kuyruğu kopmuş kertenkele formasyonuna göre ya yükselecek ya da düşecek kurdur.
  • bugünkü indikatörlere ben de çok kırgınım
  • yükselirse de sokuyum düşerse de sokuyum.
    yeter lan yeter son 3 senede yok dolar düşecek mi yok altın çıkacak mı diye diye sinir stres sahibi olduk.

dişimizden tırnağımızdan artırarak kazandığımız üç kuruş erimesin biraz kar edelim diye bir tek domalmadığımız kaldı.
    ulan şuradan kalkıp almanyaya gitsek asgari ücretle 7 ayda kazanacağımız parayı ben ancak tr de 7 senede yapabildim şimdi de son 3 senedir nasıl elimde tutarım diye kafa patlatmaktan yoruldum.

bıktım lan bıktım.

dağın tepesinden zamanında bir tane tarla alsaydım yine aynı kardaydım sıfır da stres olacaktı.
    kafama sokayım kafama.

ulan afrikada yaşayanlar akşam eve ekmek götürecek kadar para kazandığı zamanlar bizden kat be kat daha mutlu fazla oluyorlardır eminim
  • yatırım tavsiyesi olmadan öylesine yazıyorum kesinlikle ciddiye almayın. saatlik grafikte obo(bkz: omuz baş omuz) formasyonu oluşmuştur. 6.39'un altında 4 saatten fazla kaldığı sürece hedef 6.18'dir.
  • 6.28'e mi gidecek yoksa gideceği yere mi gidecek yakında öğreneceğimiz kur.
  • 2 gündür 6.39 ile 6.50 arasında gidip gelen kurun muhtemelen yönünü belirleyeceği gün olacak.

most indikatörü çok önemli, takip edin. 6.39 altı kapanış olursa haftalardır tut konumundaki most sat verebilir.

ytd.
  • (bkz: ne diyor lan bu değişik)

biriktirdiğim cüzi miktar para değer kaybetmesin diye dolar almıştım, mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap