• başlıktaki ny -new york olacak
    kaynak https://www.cnnturk.com/…arini-durdurma-karari-aldi

en azından 1 hafta öncesinden uygulanması gereken önlemler maalesef gecikerek uygulanıyor.
    sokağa çıkma yasağı en kısa sürede çıkarılmalıdır. durum çok ciddi ve vahim tablo ile karşılaşma zamanımız sadece 2-3 hafta.

edit: chicago ve washington seferleri devam ediyormuş. ne anladım bu işten?
  • amk ümreciler dedik dedik meğer new yorktan falan düüümdüz akıyorlarmış. şok oldum. e madem uçuş iptal edilen avrupadan gelen 3 bin kişiyi niye yurtlara karantinaya aldılar? salın bari ?

video burada türkiye'ye döndüm - karantina yok! ateşimi bile ölçmediler! başlığı. new york virüsten kırılıyor, buna rağmen saatlerce uçan aynı havayı soluyan insanlar öylece hiçbir şey yokmuş gibi devam ediyor.
  • imam hatiplinin kafası geç geliyor, katesiz ot da böyledir.

güzel fakat geç bir davranış
  • geç kalınmış önlemlerdir.
  • 24 martta da van kapıköy sınır kapısı kapanmıştı, devam etse de olurmuş olan oldu zaten.
  • gelen geldi zaten ne gerek var durdurmaya, bırakın hep beraber ölelim
  • yine durdurmamıştır, haftalar önce medyaya yalan haberler pompalanıp milletin gazı alındı, yok sınırları kapandı yok uçuşlar durdu diye, sonra gördük ki giden gidiyor gelen geliyor, gelenin evde kalıp kalmaması kendi keyfine bırakılıyor, umreden gelenler karantinaya alındı diye az bir kısmı yurtlara alınıyor, diğer yurtdışından gelenler sağda solda rahat rahat geziyor, birileri de çıkıp olmayan yapılmayan şeyleri masal gibi anlatıp sonra da süreci çok iyi yönetmiş oluyor
  • ne bu acele daha yeni birinci oldular.biraz daha bekleseydiniz.
  • 2 saat once biletimi aldim ve bir hayal kirikliligi turk vatandasiyim ulkeme gidemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap