şükela:  tümü | bugün
 • kütahya' nın altıntaş ilçesi yakınlarında virajı hızlı alan tren'in devrilmesi sonucu meydana gelen kazadır. ilk belirlemelere göre; 8 ölü, 30 yaralı olduğu söylenmektedir.

  ukteyi veren: nihilanth (27.01.2008 04:06)
 • kaza yeri incelemesi yapılmadan, kimsenin konu ile ilgili atıp tutmamasını dilediğim çok üzücü kazadır.
 • bu ülkede saçmasapan sorunlarla uğraşmaktan,kendi işlerini kendi sorunlarını kendi dertlerini kendilerini göstermek adına,çıkarları uğruna;,insanlıkla,sorumlulukla uzaktan yakından ilgisi olmayan bu kişilerin gelip en sorumlu mevkilere,en sorumsuz şekilde hareket edebildikleri ve bunun hiç sorgulanmadığı ve hiçte sorgulanmayacağı düşünülünce lanet olsun dedirten kazadır.lanet olsun, lanet olsun.evet,bugünde ölmedim anne.ama insanlar öldü uykularunda demir rayların ninnisinde.lanet olsun.
 • 9 canin yitirildigi kazadir... 9 ocakta yangin vardir bugun...

  lakin, turbanlilar trene serbestce binebildigi icin hukumetin ilgisini cekmemistir demiryollari...

  kadrolasa kadrolasa, yetersiz, eksik elemanlari ala ala; daha kadrolasacak mevki kalmadigi icin hukumetin ilgisini cekmemistir demiryollari...

  o kadar galerici, benzinci, nakliyeci tanidik varken, demiryolunun sadece halka katki saglayacagini bildigi icin hukumetin ilgisini cekmemistir demiryollari...

  yurt disina vizir vizir servisleri olmadigi, devlet erkaninin eslerini, coluklarini, cocuklarini avrupa'lara, uzakdogulara tasiyamayacagi icin hukumetin ilgisini cekmemistir demiryollari...

  demir aglarla orduk anayurdu dort bastan ha...

  laf vardir ya... "rahat uyu atam" diye...

  "uyutmuyorlar" atam...

  "uyutamiyoruz"...

  "uyutuluyoruz" sadece...

  (bkz: son olsun artik)
 • pamukkale ekspresine bir kere binmemiş insanların, tren nedir bilmeyen insanların kaldırın lan bunu diyerek youtube'u kapatmakla aynı mantığı güttükleri olay. bakım yapılmıyor hatadır, makinist dalmıştır hatadır, doğa koşulları unutulmuştur hatadır ama trenleri kaldırmak komple hatadır.

  senin duble yollarında her gün kaç 9 kişi ölüyor ey millet?
 • yahu yazmiyim diyorum ama dayanamadım. "bilmem kaçıncı tren kazası"ymış. tam olarak kaçıncı tren kazası pardon? ömrü hayatınızda türkiyede kaç tane ölümlü tren kazası gördüğünüz bana bir söyleyiverin hele. geçen seneki otobüs kazasında ölen onlarca çocuk, her bayram kan gölüne dönen otoyollar, parçalanan binlerce aile falan unutuluyor, 4 sene önceki acı olay her tren lafı geçtiğinde ne hikmetse ısıtılıp ısıtılıp önümüze getiriliyor. sonra demiryollarının üvey evlat olarak görülmesinin tek nedeni "demiryolu komünist" işidir diyen özal zihniyeti oluyor. yoksa iktidarı eleştirmek için her fırsatta demiryollarına bok atan, üstelik bunu her bayram karayollarında yüzlerce kişinin öldüğü bir memlekette yapan kendini bilmezlerin hiçbir suçu yok.

  tanım: makinistin veya değil, ancak birinin hatasıyla oluşmuş üzüntü verici "kaza". ölenlere allah rahmet eylesin..
 • demir ağlarla ördük anayurdu dört baştan dizlerinin cumhuriyetin 10. yılında kaldığı gerçeği gösteren kaza olmuştur..

  karayolu ile yolcu taşımacılığı yapan büyük(!) şirketler yüzünden yeterince önem verilmeyen, üvey evlat muamelesi gören demiryollarımızda yaşanan kazadır aynı zamanda..
 • ulaştırma bakanı binali yıldırım'ı "yine" koltuğundan etmeyecek kazadır.