• şükela ve çok kötü oylamalarının simgeleri pek hoşuma gitmeyendir.

edit:diğerleri hoş,güzel.

edit2: düzeltme.
  • (bkz: derdini skeyim butonu eklenmiş mi lan)

o değil de harflerden ve yerden baya bi tasarruf etmiş ssg. megabaytına para veriyoruz bunun sonuçta.

--- spoiler ---

not : tasarımın değişmesi basit bi şekilde kendi stillerinizi oluşturabilmenizi daha da eğlenceli hale getirmiştir.

http://i.hizliresim.com/pmv9qm.jpg

--- spoiler ---
  • ses açma kapama tuşları ile göz doldurmuştur
  • değişiyor efendim durduramıyoruz. ama güzel olmuş sanki. sevdim ben bu kez.

yukarı ve aşağı ok şeklini almış olan şükela ve çok kötü butonlarından ''şükela'' hafif bir yeşil, ''çok kötü'' de pembeye yakın bir kırmızı olursa daha güzel olur bence. facebook ve twitter logolarının üzerine gelince renk değiştirmesi gibi hatta. sadece üzerine gelince görelim o rengi.

tüm entry'lerin altında ikonların silik görünmesi (favorilenenleri entry üzerine gitmeden de görebilmek açısından iyi bir çözüm) ve entry üzerine gelince koyulaşması da güzel olmuş. adamlar yiyor ama çalışıyor. akjkajdkabds nick'lerin sağ tarafına kayan ''işlemler üç noktası'' da hakettiği yeri bulmuş. çogzel.

http://i.imgur.com/ftdur44.jpg görselinde entry'den çok buton olmasından şikayet edenlere; yazarların kısacık pipileri kadar entry yazmaları, bkz verip geçmeleri sedet'in suçu mu arkadaşım? gerçi bir bakımdan evet. buraların böyle olmasının sebebi bir yerde yönetimin yaptığı düzenlemeler sonuçta...

ammaaaaaaaaaaaaaaa. mobilin hali nedir öyle mahvolmuş. sayfa akmıyor artık yuh yaa.
  • sıçarken başıma gelmiştir. bildiğin sıçarken yav. sıçarken sözlük okuyordum "aaa mobilde böyle görünüyormuş galiba butonlar, güzel olmuş" dediydim.

ama mobilde ssg reklam çakallığına gitmiş. önceden reklamlar ya yukarıda ya da aşağıdaydı. şimdi entry'lerin arasında dolanmaya başlamış.

tanım: şu yaşıma kadar sıçarken başıma gelen en heyecanlı şey.
  • şükela gibi sosyal medyada marka haline gelmiş bir kelimeden vazgeçildiğini gösteren değişimdir. einstein zekası ürünüdür.

edit: "mobilden giriyorum, normal halde nasıl görünüyor bir fikrim yok." demiştim. baktım, normal halde hiç değilse üzerine gelince görünüyor. hiç değilse...
  • iyice hiyeroglife bağlamış.

--- spoiler ---

antik mısırca anan zaa xd yazıyor.
    --- spoiler ---
  • o zarf işareti hiç olmamış.
  • yazarlara zarf atabilmemizi saglayan degisiklik.
hesabın var mı? giriş yap