şükela:  tümü | bugün soru sor
58 entry daha
 • galatasaray'ın son haftalardaki kötü oyunu bizi yanıltmamalı. bu maçta sneijder oynayacak. galatasaray'ın şu anda yarış içinde olmasındaki en büyük nedendir sneijder. büyük bir maç olduğunu da hesap edecek olursanız bu maça bizim oldukça dikkat etmemiz gerekiyor.

  baskılı oynamalıyız, özellikle duran toplardaki zaafiyeti düzelmeyecek galatasaray'ın bu defans hattı ile. eğer buralara oynayabilirsek kafa topunda belki de ligin en iyi takımı olarak farka dahi götürebiliriz.

  talisca ve q7'ye çok iş düşüyor bu maçta. aboubakar'ın bu maçın yıldızı olacağını hissediyorum nedense. umarım temiz bir galibiyet alabiliriz.
 • dün gs ve başakşehir yenemeyince, bir beşiktaşlı olarak fener kazansın diye dua ettim bugün, olmadı. bu akşam akhisar'ı, hem de 3 atarak yendik ve zirvede tek başımıza kaldık.

  işte şimdi tt arena'dan bizi çıkarmazlar, ne yaparlar ederler şu maçı gs'ye verirler. yoksa lig şubat bitmeden bitecek, şampiyon belli ikinci kim durumu olacak.
 • azıcık tüpçüyü biliyorsam bu maçı tekiçki yardımıyla gs kazanır, ligin ilk yarısındaki maçta 6esiktasin kollanarak beraberliği zor kurtardığı gibi.

  zaten sampiyonluk "seref" yoksunlarına 10. haftadan itibaren hediye edilmişti.

  bu maçta gs taraftarının gazını almak için arena da yardımcı olurlar. aksi takdirde dekoder satışları hak getire.

  2.5 milyonluk taraftar topluluguyla o ratingleri ve yatırımları sitten sene toparlayamazlar.

  ha eklemeyi unuttum, zaten futbol olarak 4. lig amatör maçı oynayan, hakem yardımı olmaksızın maç kazanamayan 6esiktas arenada galatasarayı yenemez. hiçbir büyük takımı yenememiş bir takımdan söz ediyoruz. anca lig sonuncularina uzay futbolu oynuyoruz diye efelenen bir takım. israil takımına karşı 90 dakika anadolu takımı gibi kapanıp kontradan gol arayan bir takım galatasarayı yenemez. sneijderin donusuyle ilk yarida tiner arenada yaptığımız gibi sahaya gömeriz. bu sefer onlari kurtaracak sihirli eller arenada olmayacak!
 • amk tinercileri başlamış yine gs'ye verecekler bu maçı diye.aklı başında hiçbir bjk'li bugünkü akhisar maçında takımından tatmin olmaz.
  işte bu yüzden,
  korkun ve titreyin ey tinerci kardeşlerim...
  edit : rize maçıyla karşılaştıran tinerci kardeş, 5 eksik oynayan gs ile tam takım oynayan gs aynı mı olacak sanıyorsun.ayrıca bu maç gs spor kompleksinde.
 • rize maçından tatmin olmayı başarabilen galatasaray'lı arkadaşların haklı olarak beşiktaş'lıların tatmin düzeyiyle ilgilendiğini anlamamızı sağlayan maç.
 • galatasaray'ın ne yazık ki şampiyon mapmiyonluk işlerini bırakıp şampiyonlar ligi için saldırması gereken maçtır. he motivasyonumuz şampiyonluk isteği üzerinden yapılabilir ama birisinin 2.'liğin ne kadar önemli olduğun bahsetmesi lazım.

  eğer galatasaray 2. olursa ne bjk ne başakşehir ne de fb gibi ön elemede seribaşı olmama sıkıntısı yaşamayacak. yani arsenal, dortmund tipi takımlarla eşleşmeyecek.

  ayrıca bunlar bahsettiğim içinde küçük düşünüyor bilmem ne diyebilirsiniz ya da bjk'liler dalga geçebilir ama realist konuşmamız lazım artık.
 • ehe, eee, ehe, biz zaten şey yapmıyoruz ki, ehe, biz fenerle, ehe ehe, biz sizle şey yapmıyoruz, biz fenerle, ehe, eee, ehe...

  çıkacak sonuçtan geceleri uyku tutmayan sidikli galatasaray taraftarının, öncesinde bu havayı oturtmaya çalıştığı maç.

  eee, tiner miner, ehe, eee, fener gel bizi sen sik, ehe, uefa kupası, tiner miner, ehe, fener yok mu yauv, ehe...
 • beşiktaş için önemsiz bir maç. rotasyon denenebilir, takım yorulmasın. paf takımdan gençleri oynatabiliriz. en kötü berabere kalırız zaten.
 • galatasaray'ın ters çevirip düz sikeceği maç.
 • üşenmeden tek tek bu başlığa şimdiden maçı gsye verecekler beşiktaş rotasyona gitsin vs diyenleri ifşa edeceğim yakından takip edeceğim 27 şubat gecesi bakalım ne yazacak bu arkadaşlar...

  edit:cezalı ve sakat oyuncular oynamayınca yedek çıktığını sanan mallar var* sayın lan yedek çıkacak kadroyu bakalım ne kadar takımınızı tanıyorsunuz :))
1272 entry daha