500 entry daha
  • ibrahim tatlıses'in dediği gibi:

"bir mesajdan ne çıkar
    toprak olacaksın, toprak"
  • ekşi sözlük erkeklerinin yarısının 28 ve 29 ocakta doğduğunu öğrenmemizi sağlayan söylentimsidir.
    edit: çanak çömlek patladı, beni neden trollüyosunuz arkadaşlar :d
  • kızların yine beklettigi olay. su sıralar baslamistir hatta
    + yhaaa cansu haftaya berkcan a mesajlar atacam hangi ojeyi surseeemmmm ??
  • kime gore neye gore atacaklar? entellere mi? sehir cocuklarina mi?

ona gore son entryleri duzenliyelim.
  • atın lan, atın da yalnızlığımız biraz da olsa savrulsun rüzgarda ve sandalyede oturmaktan terleyen götlerimiz kalksın havalansın biraz gururlanalım biz de göğsümüz kabarsın
  • çaylak olduğum için en çok üzüldüğüm gün bugündür.
  • başarısız olacağını düşündüğüm kampanya. birinin yazdığına diğer kıskançlıktan yazmayacağı için öyle abartılı bi yeşil görmeyeceğiz ne yazık ki kutumuzda.
  • mal ve ergen ayıklamak için faydalı bir başlık. böyle aptalca bir başlığa ciddi ve ya gırgır bir şeyler yazan tüm malları ve ergenleri tek tek engelliyorum. sizi gidi çöplükler sizi. "erkek yazarları mesaja boğuyoruz" muş muş denyo seni. böyle angutça bir başlığa girip "senin açacağın başlığa sokiyim" demeyipte ciddi veya gırgır bir şey yazan herkes gerizekalıdır benim gözümde. bu da benim düşüncem, saygı duyun ulan denyolar.
  • kadın yazarların atacağından emin olamadığım durumdur.. keza başlıkta sadece kadın yazarların atacağına dair bir açıklama olmadığından abaza yazarların o kadar umitlenmemesini diliyorum.. sonra sazan.avi'yi geçtim, abaza.avi durumu oluyor, uzulup daha çok abazalaşıyorsunuz.. kendinize gelin aq.. ha amaç sohbet muhabbetse, (kadın yazarlar için demiyorum sadece erkek yazarlar da atsın konuşak muhabbet edek, şuan bulunduğum şehirde arkadaşım yok, tatil girdi, can sıkıntısından oluyorum), buyrun mesaj atın, saçma sapan, trolleme amaçlı mesaj atacaksanız da atın, hakaret içerikli olmadığı surece, anlayışlı insanımdır polemik yaratmam..
    lan ben niye boyle kendimi peşin peşin tanıttıysam.. ne kadar canım sıkılıyorsa şu aq şehrinde, gelecek saçma sapan mesajlara tav oluyoruz aq.. onlar da gelirse hani..
3521 entry daha
hesabın var mı? giriş yap