şükela:  tümü | bugün
 • ortalik 69 oldu beyler.

  bunlar bizi katakulliye getirip natodan atmasin aq? az once de trump nato ulkesi turkiye, bu sabah suriyeyi isgal etti. operasyon derhal sonlandirilmali yoksa ilginc seyler olacak minvalinde bi seyler sacmaladi.

  kaynak
 • charlie chaplin, charlie chaplin’e benzeyenler yarışmasına giriyor ve üçüncü oluyor.
 • 28 avrupa birligi uyesi teror sevici ulke birlesiyor ve yurduma nota adi altinda akillarinca uyari yapiyorlar. fakat farkinda degiller ki bu ulkenin topraklari, bayragi, tarihi kan ile yazilmis kan ile kazanilmis.
  dunyada nerde ne zaman ne sekilde tepki verecegi belli olmayan tek irk turk irkidir. o yuzden nota verirken birlesip vermenizi cok iyi anliyorum keza tek basina nota vermeye gozunuzun yememesi cok normal.
  ayrica turk un turk den baska dostu olmadigini 28 avrupa ulkesi ve diger dusmanlar tekrar tescillemis durumda.
  bunlara bagli olarak; tum teroristler, teror seviciler ve bunu destekleyenler, sizlere tek bir sozum var.
  korkun orospu cocuklari.

  edit: duzeltme
 • ne notası müzik notası mı!
 • operasyon başladı artık. bu saatten sonra mehmedimizin ordumuzun yanındayız. ne verirseniz verin.

  kaynağa bakmadım. haber doğru yanlış bilmiyorum. başlığı okuyup yazıyorum. nota verdiğini düşünerek...

  yıllarca bizi ab’ye alacaksınız diye her türlü şartı koştunuz yerine getirdik almıyorsunuz ama ne hikmettir ki kendi aranızda aldığınız her karardan bizi de sorumlu tutuyorsunuz. abd ortadoğuyu petrol doğalgaz uğruna cehenneme çeviriyor ülkeden canı için kaçan insanlar ara durak olarak bize sığınıyor aman diim bize gelmesin diye bir taraflarınız tutuşuyor o zaman masum rolü oynayıp bize şirinlik yapıyorsunuz. yıllarca pkk denen bebek katilleriyle uğraşıyoruz. onlarca insanımız şehit oldu gazi oldu ama yılmadık son neferimize kadar savaşır yine de al bayrağımızı yere düşürmeyiz. şimdi oturmuş masanızdan size giren çıkan olmadığı için çok rahat ahkam kesip nota falan veriyorsunuz. sizin verdiğiniz notalarla biz onuncu yıl marşı yapıp savaşa gideriz.

  umarım kendi aranızda olan bir terör olayında yaşanan olumsuzlukta tek yürek olduğunuz gibi bir gün ırk ülke ayırt etmeksizin her terör olayına aynı tepki ve hassasiyeti gösterecek onura erişirsiniz.

  öteki türlü çok yüzsüzsünüz sayın ab üyeleri.

  o masum bebeklerin ahları hanelerinizde çınlar umarım. çınlasın ki vicdanınızın olduğunun farkına varasınız.
 • operasyon yapmamız için tüm olanakları hazırlayıp ve buyrun biz çıkıyoruz siz girin dedikten sonra böyle saçmalamaları apaçık bir kumpasın içinde olduğumuzu gösterir.

  insana zorla kahvehane muhabbeti yaptırıp " türkün türkten başka dostu yoktur" dedirtecekler
 • (bkz: topu topu 7 nota var kaç ayrı beste yapılabilir ki)

  işin şakası bir yana, ne vereceklerse versinler. sanki nato bizim için mükemmel bir şey de, çıkarmakla tehdit ediyorlar.

  gelen mesajlar üzerine edit: ben de biliyorum nato'nun türkiye için bir güvenlik unsuru olduğunu lakin, kendi sınırımızı koruduğumuz bir operasyona karşı çıkıyorlarsa bizi zaten nato'dan çıkarmışlardır. ağlamanın manası yok. onurlu ve dik durmak kâfi
  1974'te ambargoya rağmen ecevit'in durduğu gibi.
 • bence birleştirince mozart'tan türk marşı çalacak.
 • hepsinin tek tek **k'yım.
 • söz konusu kürtler olunca duyar damarları kabaran iki yüzlü şovenist avrupalıların şaşırtmayan davranışı. aynı durumda türkmenler olsaydı veya farslar olsaydı kıllarını kıpırdatmazlardı.

  biliyoruz ortadoğuda israil'in uydusu bir kürdistan istiyorsunuz, ama avucunuzu yalayacaksınız. çok lazımsa 5-6 milyon kürdü avrupa'ya alalım, bakalım o kadar kucaklaşıp sevecek misiniz birbirinizi?