şükela:  tümü | bugün
321 entry daha
  • bu rezalete puanım 10/10. uzun zamandır böylesine bir mağduriyet başlığı görmemiştim. seve seve değil sike sike tazmin edecekler arızanızı. yoksa pınar boykotu gibi bir protesto bekliyor kendilerini.
  • ekşide gündem olduktan sonra sorunu çözsen neye yarar? müşteriyi başından sav, ilgilenme. sonra yok efendim yanlış anlama olmuş özür dilerim falan filan. sorunun çözülmesine yazar için sevindim ama total açısından sorunun çözülmesinin hiçbir kıymeti yoktur. insanları buralara düşürmeden insan gibi davranarak çözeceksiniz o sorunu. müşteri dediğin insanı da bayideki eğitimsizlerin saçma sapan muamelesi ile muhatap etmeyeceksin.

totale hiç gitmedim gitmemeye devam ederim bundan sonra.
  • bu bayi odemem demis , hata etmis, turkiye sartlarinda odemesi gerekir.

ancak su da var ki, halk aracina yakit dolumu yapmayi ogrenemedigi surece aldigi her litre benzinde pompaci maasini ve bayilerin risk primlerini odemeye devam eder.
  • rezalet gibi rezalettir. total ne amk! şu demirören’in oyak’a sapladığı kazık değil mi?
  • vay emenike adam sözlük aracılığıyla total'i dize getirdi. aslında sistem en başından çarpık. pompacı olayı nedir abi bizim elimiz ayağımız tutmuyor mu? sırf istihdam yaratilsin diye oluşturulmuş bir sektör pompacilik. oysa kullanıcı kendi yakıtını kendisi gayet rahat doldurabilir ve tüm sorumluluk onda olur.
  • yine sosyal medya cumhuriyet baş savcılığının çözüm ürettiği bir durum
  • daha önce zaten hiç yakıt almamıştım bundan sonra da hayatta almayacağım markadır. yok öyle önce bayi ile anlaş, tepkiden sonra tamam biz hallederiz durumları.

yakıt alırken kesinlikle yakıt dolumu başlayana kadar aracımın başından ayrılmam. doğru yakıtın konulduğuna emin olduktan sonra ödememi gerceklestiririm. haa bunu yapmaya mecbur muyum? değilim. rezaletin alâsıdır .
  • abimizin ( yaşını bilmiyorum ) sorunu çözülmüş , daha erken haberimiz olsaydı bizde sorunun çözümü için çaba sarfederdik ama çözülmüş olması güzel , kendi başıma gelmiş ve hallolmuş gibi sevindim .
  • ulan ben de 20 senelik makinacı isem o aksam komple değişecek ki adamın anasını aha böyle sikerler

yok "bizim mahmut abi''ye götür de yok "siktir git lan kime şikayet edersen et" de....

böyle adamın anneciğini sikerler anneciğini.
    sabahtan beri yazmaya yazmaya sinirim gerildi iyice.
    amın evladına bak sen.
    alın teriyle alınmış arabasının içine oldu olacak eşek etinden kıyma koysaydın ya.

bu sosyal medya sizin bayilik verdiğiniz at hırsızlarınızı da sike sike adam edileceğini öğretecek aha böyle...
  • opet'te yaşamayacağınız rezalettir, en azından tr plaka ile..
    adamlar uzay teknolojisi falan da geliştirmemişler. basit bir müşteri ilişkileri yönetimi konusu..
    bir araç ilk kez akaryakıt aldığında hata yapılmazsa sonrasında da yapılması mümkün olmuyor.
    şöyle ki bir plaka (sıfır ya da ikinci el araçla fark etmez) trafiğe çıkıp ilk işleminde hangi tipte yakıt aldıysa sisteme kaydediliyor.

aylar yıllar sonra gittiniz opet'te yakıt talep ettiniz, pompacının pompayı aktifleştirebilmesi için önce plaka girmesi gerekiyor. plaka girdikten sonra da o plakaya tanımlı olan yakıt tipinden başka bir pompa çalışmıyor ve yakıt vermiyor.
    pompacı dalgınlıkla da olsa hatalı yakıt veremiyor.
    belki diğer firmalarda da vardır ama opette bu sistemin olduğuna eminim..
196 entry daha