• aklı kelden mazotu shellden alcan
  • 25 ağustosta bahsi geçen yerden tatil dönüşü bilmediğim yer diye 50 liralık aldım.şükürler olsun böyle yerlerde güvenmeyip bakıyorum dolana kadar.rezalet gibi rezalet gerçekten. total tüm masrafınızı karşılamak zorunda.bu kadar imkansız bişeyi nasıl yapıyolar anlamıyorum.altı üstü bi tane şeye dikkat ediceksin
  • bazı akaryakıt firmalarında, taşıtın plakası girildikten sonra eğer taşıt dizelse o taşıta benzin dolumu yapılmasına izin vermiyor...

teknolojiyi hala sindirememiş bir firmanın rezaleti
  • boktan firmanin yediği nane
  • varsa kesinlikle opet, yoksa shell, hicbirinin olmadigi bir yere de pek denk gelmedim, totalin bonjour marketindende tiskinirim zaten..
    (bkz: dünyalılardan tiskiniyorum)
    tanım: hatalı yakıtı odemesi gereken firma
  • total ile ilgili olarak mevcut tutumumu değiştirmeyen başlıktır.

çünkü zaten totalin hiç müşterisi olmadım. üstelik uzun zamandır oturduğum yerde en yakın yakıt istasyonu olmasına rağmen. sigara almak için bile marketine girmedim. uzun yolda tuvaletini kullanmak için bile durmadım. bu yazarın başlığıyla da tutumumun ne kadar doğru olduğunu öğrenmiş oldum.

bazı yazar arkadaşlar ben memnunum diye yazmışlar. memnun da olsanız kullanmayı bırakınız. her ne kadar hasarı karşılayacak dahi olsalar, araç servis kayıtlarına böyle bir işlem geçeceğinden yarın satış yapılırken akılda soru işareti bırakacak bir duruma sebep olmuşlardır. kaldı ki hasarı karşılamaları için hatırlı birilerinin araya girmesine gerek olmamalıydı.

batarsınız inşallah.
  • total müşterisini nasıl koruyacak takipteyim. bir de artık pompacıyı sürekli kontrol edeceğim.
  • olayın çözülmesine rağmen, ben yine de totalden yakıt almamayı tercih ederim.

insanları bu kadar uğraştırıp, sosyal medya gücünden dolayı çözümü kabul etmeleri de fikrimi kuvvetlendiriyor.
  • koca şirkete yakışmamış.
    ekşide haber olduktan sonra ödemeyi kabul etmeleri daha da kötü. sosyal medya olmasa hatasını kapatacak.

not: bir şirketin sistemi var, plakanızı yazıp yakıt türünüzü yazıp sms gönderiyorsunuz. hatalı dolum istense bile yapılamıyor.
  • bu rezalete puanım 10/10. uzun zamandır böylesine bir mağduriyet başlığı görmemiştim. seve seve değil sike sike tazmin edecekler arızanızı. yoksa pınar boykotu gibi bir protesto bekliyor kendilerini.
hesabın var mı? giriş yap