şükela:  tümü | bugün
48 entry daha
  • daha bi hafta önce 2019 ocak a kadar dememişler miydi... amerika yı ergenler mi yönetiyor nedir bu laubalilik...
    benim naçizane fikrim; amerika her daim orospu çocuğudur irandaki olaylar nedeniyle bm yi acil toplantıya çağırmış beyefendiler... myammar da ki insan aklını zorlayan olaylar... suriyede ki insanlık çukuru israildeki barbarlıklar... karşısındaki tavırları ve irandaki olaylarla iligili bm yi acil toplantıya çağırmak... iranın da amına koyim o ayrı konu.

    ancak bizim ülkemizle ilgili sağlam bir operasyona alelacele girdiklerini duşunuyorum vizeleri kaldırarak bakın bizim türkiye halkıyla işimiz yok işimiz tayyiple mesajı vermek ve cepheyi bölmek için önden yapılmış hareketler.. şimdi bunlar rusyayla yapılan füze anlaşması (ki rumlara da aynı füze savunma sistemi satmışlar kimse gık etmemişti).. suriyede terore destek veren ülke falan hikayeleri uyduracaklar kendileri apacık terore destek vermiş olmalarına rağmen kurt kuzu hikayesi yapacaklar.. bir çok yoldan türkiyeye bir atraksiyon planlıyorlar ve bu vizeyi çozmek halkı amerikaya karşı bir tutum almasının onune geçmek için yapılmış bir hareket..
    kudus olayı var ki zaten asıl kuyruk acıları.. ancak bu kadar alelacele atraksiyon yapıyor olmaları geleneksel uzun vade plancısı bu çakalları sıçırtacak inşallah.. valla inşallah maşallah dışında da bir argümanımız olmaması da ayrı bir handekap konusu... reisin kendisinden sonra muhakkak birilerini fılızlendirmesi lazım yoksa reisten sonra toplumu bir tutan bir lider sorunu yaşarsak her türlü kucaklara geleceğiz...