• kimi projelerde, müteahhitten resmi yollarla gelen dökümanları yanıtlama süresi, sisteme giriş tarihinden 28 gün sonra dolar. dökümanlar bu süre içinde yanıtlanmazsa müteahhit şirket bu konuda dilediğini yaptırtabilir işveren şirkete. bu, sözleşmenin bir maddesidir.
  • anlam veremedigim birkac detay disinda eglenceli bi film, resident evil'dan oldukca uzak. a noktasindan b noktasina gitmeye tirsan kahramanlarimiz neden arac kullanmiyorlar da yuruyorlar, kullaninca da neden kulusturleri tercih ediyorlar anlayamiyorsunuz. tamam elektrik yok, helikopter surmesini bilmiyorsun ama armoru bol bi araba bulamadin mi ya koskoca ingilterede ? uzun suredir hastanedesin beynin sunger olmus ama 4 tarafi suyla cevrili bi ulkede yasayan biri olarak gidip bi gemi bulamadin mi ? icine yiyecek depolayip mavi yolculuk olayina giremedin mi ? bari en azindan git ustune saglam biseyler giy, olen n tane asker var giysisini silahini al, ben mi soylicem sana bunlari ya. farkettim ki sahane bir frp konusu imis bu, ama olmamis.. kadroda milla jovovich olsa bu detaylar eminim ki en azindan benim gozume gorunmezdi o da ayri bir durum tabi.
  • sürükleyici, sıkılmadan izlenebilecek bir film.

dört üzerinden üç yıldızı hak ediyor.

yol hikayeleri türündeki gerilim filmlerini sevenlerin kaçırmaması gerekir.
  • alakasi olmamasina ragmen israrla resident evil ile karsilastirilan film.
  • konu olarak güzel fakat yine de benzersiz bir hikayeye sahip olmamasına** üzüldüğüm bazen sıkıntı bassa da ikinci yarısı daha eğlenceli olan ingiliz filmi.
  • yonetmen:danny boyle,oyuncular:cillian murphy,naomie harris,noah huntley,brendan gleeson,megan burns.senaryo:alex garland.goruntu yonetmeni:anthony dod mantle.muzikler:john murphy.yapim:ingiletre,hollanda,amerika.
  • insanları, insanlıktan çıkaran şeyin bir virus olması, filmi zombi filmi yapmaz.
    80'lerdeki zombie furyasından bir şeyler kapmış olanlar bilir; zombilerin düşünce ve hareket kabiliyetlerini; fonksiyonsuzluklarını.
    resident evil ile karşılaştırılması pek doğru değil, tamam bir şekilde ortada bir virus var ancak bir benzetme yapılabilirse bir market sahnesi dawn of the dead'e, viruslu kişinin analize uğraması ve askerlerin olaya el koymaya çalışması day of the dead'e, hatta ve hatta kapalı yerde kalan insanların saldırıya uğraması da rahatcana night of the living dead'e çekilebilir. ancak bu detaylar birer gönderme şeklinde; asıl konunun dışında...
    izlemek isteyeni sıkmayacak bir film.
  • ara ara gayet bunaltan bir film. cillian murphy' i başarılı buldum. evet görüntüler enfes ve müzikler de etkileyici, ama o kadar...
  • ilk 5 dakkasindan sonra gelen 10 dakkasindan pek bir hoslandigim ama bir nevi ikinci bir twelve monkeys vakasiyla karsilasacagimi umarak gittigim icin beni hayal kirikligina ugratan yapim.
hesabın var mı? giriş yap