• göztepe deplasmanında 3-1 geriden gelip 3-3 yapan, trabzon'u deplasmanda 3-0'dan 4-3 yenen alanyaspor için "bi daha bu kadar iyi oynamaz şerefsizler" denilen maç.
    haftada bir sadece kendi takımının maçını izleyince böyle gerizekalılık vuku buluyor bünyede işte.

alanyaspor hep hücum düşünen, atan yiyen, izlemesi çok keyifli bir takım.
    misal bu takımın 10 numarası emre akbaba 4 gol 3 asistle oynuyor.
    sizin süper yıldızların istatistikleri nedir hacı?

bi takımı "şerefsiz" ilan etmeden önce, futbolsever olarak oturun birkaç maç izleyin haftada lan.
  • ya o değil de bu "şenol", "laz" falan diye şenol hoca'ya giydiren dalyaraklar nereden türedi böyle ya? kim bu dingilleri sıçıp sıçıp internet ortamına bulaştırıyor arkadaş? şenol güneş'e lâf söylüyor beyinsiz dallamalar. lan göt, şl'de 3'te 3 yapan da aynı hoca değil mi? orada siz mi idare ediyorsunuz takımı yavşak sürüsü?! en ufak bir sarsıntıda su koyverecekseniz, siktirin gidin renkli takım tutun. ayar ettiler akşam akşam ya... göt hoşafları...
  • beşiktaş taraftarının ''tam bağımsız, demokratik ve laik cumhuriyet'' pankartı açması ve bein'in saniyesinde kamerayı tribünden çekmesi.

hepiniz yargılanacaksınız ulan...

edit: çomarlar gelip bana '' yargıla margıla üüü'' diye mesaj atmasın hepinizi tek tek engelliyorum üşenmeden.
  • gol gelmesi güzel 3 puan iyi ama oyun alarm üstüne alarm veriyor. negredo talisca değişikliği maç başlamadan yapılmalıydı yapılmadı. devre arasi yapılmalıydı yapılmadı. 60a kadar bile yapılmadı. hoca ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum.

bu takımın ligdeki ideal 11'i budur:
    fabri
    gg pepe tosic adriano
    q7 atiba tolgay babel
    cenk negredo

daha zorlama hoca. lütfen.
  • futbol dışında hayatım boyunca unutmayacağım hale gelmiş maçtır.
    kısaca anlatayım.
    benim bir arkadaşım ve sevgilisi var. bana uzun zamandır bahsettikleri bir kız vardı. şöyle iyi kız böyle iyi kız diye öve öve bitiremediler. resmini gördüm baya da güzel kız. ama bir türlü 4 kişinin uygun zamanı olmadı ve buluşamadık. dün yani perşembe günü arkadaşın sevgilisi aradı ve bu cumartesi buluşacağımızı, her şeyi ayarladığını söyledi.
    ilk olarak tabi ki tamam olur dedim. sonra dedim maç var daha geç buluşalım. mesela akşam 10da buluşalım dedim. yok çok geç dedi. pazar buluşalım dedim arkadaşın işi varmış. e o zaman hayırlısı değilmiş dedim. başka zaman görüşeceğiz artık dedim.
    arkadaşın sevgilisi biraz bozuldu. tamam sen bilirsin dedi. sonra arkadaşım beni aradı o da beşiktaşlıdır. olum sen kafayı mı yedin bir tane lig maçı izlemesen ne olur dedi. izlemem gerek dedim. şaşkın ve hafif sinirli kapattı telefonu.
    oysa mesele çok basit bir tercih meselesiydi. hiç tanımadığım bir kızla ilerde belki ciddi bir şeyler yaşarız diye yapacağım buluşma, bana beşiktaş'ın maçını izlemek kadar mutluluk vermiyordu. bunu demedim tabi bozulmasınlar diye. ben her hafta beşiktaş armasını gördüğüm anda dünyadaki en mutlu insan oluyorum. bu mutluluk şu 32 yaşındaki bünyedeki en saf özelliğim. bu bölgeme kimse dokunsun istemiyorum.
    evet çocukça bu yaptığım. belki de aptalca.
    iyi de zaten sevgi böyle bir şey değil mi?

sonuç olarak beşiktaş puan kaybedersen, valerenga maçı sonrası şifo mehmet'e ağlayan baba gibi gelirim hava limanına. ona göre.
  • galibiyeti son dakikalarda getiren golün asisti adriano gol negredo.
    hayır şenol güneşin haftalardır takıntılı bir sevgiyle oynatıp puanlara mal olan ikilisi , defans ve orta özürlüsü caner ile hayalet adam talisca değil.
    adriano ve negredo ile geldi galibiyet.
    bu takımın sol beki adrianodur. forveti negredodur ama forvette cenk daha iyiyse o zaman talisca yerine yine negredo oynamalıdır.
    bırak artık şu talisca sevdasını hoca.
    sen tolga kazmasından vazgeçmedin , taraftar vazgeçirdi.
    sen canerden vazgeçmedin , tff vazgeçirdi.
    talisca dan kendin vazgeç bari.
  • babel'in, ben ajax altyapısında yetiştim, liverpool gördüm diye bas bas bağırdığı maç. allah nazardan saklasın, galatasaraylı olarak hayranlıkla izliyorum.
  • övünç özdem'in haberine göre hoca maçın sonlarında önce lens'i çağırmış o girmem diyince medel'i çağırmış medel de aynı cevabı verince necip oyuna girmiş.

eğer doğruysa inanılmaz sıkıntı var demektir, durum oldukça ciddi gibi, ulan galibiyete sevinirken aldığımız habere bak.
  • budur be budurrr. sokucam taliscaya bütün maçı sikti.

adamım attı golü sonunda.
  • maç sona yaklaşırken ancak kısır oyundan çıkarak kazandığımız maç.
    tabi buradan bazı sonuçlar da çıkıyor.

negredo'ya hayırlı olsun. adamın gözünde görünen temiz hırs iyi. bunun devamını getirecek. zaten beklentimiz belli, yeter ki takıma bu sene pek göremediğimiz o enerjiyi katsın. zaten başından beri de gözlerindeki isteği gördüğümüz için ona sahip çıkıyoruz. bugün 1 gol attı ancak bizi yarışta tutarak adeta 5 gollük bir iş yaptı.

talisca ise gerçekten bitmiş. kaç haftadır şok geçiriyorum maç esnasında, düzelecek diyorum, bizim taliscamız bu değil diyorum ancak bırak düzelmeyi her maç daha da kötüye gidiyor.

o oyundan çıktıktan sonra tolgay ve negredo'nun da girişiyle oyunumuza renk katmayı başardık. golü de böyle bulduk. bu saatten sonra talisca ve bonservis kelimelerini yan yana getirenler sanıyorum ki beşiktaşlı olamaz. görünen o ki pas oyununu baltalayan caner olduğu kadar, talisca da. bu sene 10 numara mevkisinde gerçekten çuvalladı, kanatta denendiği anlarda ondan da fazla çuvalladı. en iyi yaptığı iş olan şutlarda ise bunlardan daha da vahim olarak çuvalladı.
    mevzu ortalara yapacağı tehlikeli koşular ise o zaman mevkisindeki en önemli şeyleri zaten açıkta bırakmıyor mu taktiksel olarak?

veya negredo, zaten bugün de gördüğümüz gibi o görevi de görmüyor mu?

talisca 1 senede kendini bize o kadar sevdirdi ve güven sağladı ki bu sene talisca'yı bu halde görmek en azından benim kalbime saplanıyor. ancak durum bu.

bu arada inşallah adriano formunu korur ve bir sakatlık geçirmez bu saatten sonra da, bir daha o bölgede caner gibi 0 (yazıyla sıfır) defans ile oynayan birisini ve bam güm isabetsiz ortalarını izlemek zorunda kalmayız.
hesabın var mı? giriş yap