şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük ve inci sözlük (ikinci nesil) yazarlarından olan abim redlack bugün saat 12:00 sularında ani bir kalp krizi sonucu aramızdan ayrılmıştır. abim evli ve bir çocuk babasıydı. sosyal medyada ve sözlükte çok ses getiren 2 bin lira maaş ile krallar gibi yaşayan adam
    3850 lira maaş ile krallar gibi yaşayan aile başlıkları ile tanınıyordu.

hepimizin başı sağolsun.

meraklısına açıklama: rahmetli abim tüm sosyal medya, e -devlet ve kredi kartı şifrelerini benimle de paylaşırdı. bu nedenle siz değerli sözlük ailesi ile vefatını paylaşmayı uygun gördüm.
  • sevenlerine allah sabır versin.

düzeltme: bkz. kaldırıldı.
  • ilgili başlıkları dün gibi hatırladim ve kötü oldum, üzüldüm doğrusu. adam ne güzel kafası rahat takılıp gidiyordu, allah rahmet eylesin.
  • allah rahmet eylesin ama alkol almadığını dile getiren vefat etmiş yazar.

her zaman bundan korkarım işte. alkol sigaradan uzak durarak sağlıklı yaşam hayali kurmaktan. hepsi var bizde ve sırf bu yüzden aşırısı hem de...
  • başlıklarını çok net hatırlıyorum. ailesine sabırlar dilerim. hayatta hiç bir şeyin önemi olmadığını gösteren bir vefat daha.
  • murat yalan ölüm gerçek allah rahmet eylesin.
  • paraya secde etmeden, satın alınamayan manevi tatminliğin daha değerli olduğunun farkına vararak göçüp gitmiş buralardan.

allah rahmet eylesin.
  • başlıkları dün gibi hatırlıyorum. arkadaşımı kaybetmiş gibi üzüldüm resmen.

bir yuva kuruyorsun en beklemediğin anda kalp krizi geçirip vefat ediyorsun.

allah rahmet eylesin
  • vay arkadaş ya. yemin ediyorum üç günlük dünya, her şey yalan. bi zamanlar yanında olup nefes alan insan bi anda toprak oluyo. biz de olacağız. ölüm ne tuhaf bi şey. allah rahmet eylesin.