• lyon yakınlarında ermenilerin yaptığı saldırı. video

işe giden türk vatandaşlarına balta, bıçak ve sopalarla saldırmışlar. 17 ve 22 yaşındaki iki türk ağır yaralanmış.

medeniyetsiz köpekler karabağ'ı mı savunmuş oldunuz şimdi?
  • bu ırkçılıktır!
  • saldırılarda bir baba ve 2 oğlu ağır yaralanmış. kaynak

bu ermeni katil sürüsü her yerde türklere saldırıyor.

bunların destekçileri bu katillerin suç ortağıdır.
  • hem fransızların hem ermenilerin taaa a... koyayım,orp evlatları.. kardeşim nasıl bir kin var bunlarda yeminle küfür etmekten utanıyorum ama bu orospu çocukları hak ediyor ya. spor müsabakasında rakibini boğmak isteyen var düşünün heriflerdeki kini.
  • bu orospu çocukları savaş meydanından kaçıp mahsum sivillere saldırmak milli gelenekleri. götleri yiyorsa savaş meydanlarına bekleriz.
  • türk, arap, sunni, şii, laz, ermeni vs. kısaca orta doğu bataklığında yetişen insanlardan çıkmış sıradan bir olay.

(bkz: coğrafya kaderdir)

dibe not: laz etnik grubuna üye bir türküm. yazı içinde kürt etnik grubunu yazmadığım için yanlış anlaşılmalar olmuş. vs. kısaltması da bu yüzden kullanılmıştır. "ve benzeri" anlamı taşımaktadır.

edit: *orta doğu bataklığında üstte yazılmayanlar da vardır.*
    entry'de neden aleviler, kürtler, zazalar, azeriler, ateistler, putperestler, veganlar, feministler yazmadım diye küfürler yiyorum ki bu da orta doğu bataklığının ne kadar boktan olduğunun kanıtı bence. ilk aklıma gelenleri yazdım arkadaşlar "kısaca orta doğu bataklığı" diye de belirttim üstelik.

sıralı tam liste: tık

edit2: "aleviler bataklıktaki çiçeklermiş." onları ezmeyelim. kadınlar da çiçektir, alevilerin yanlarına koyalım. veganları ayıralım, yerler falan feministler kızmasın sonra. tövbe tövbe ya.
  • insan insana neden şiddet uygular bir türlü anlayamıyorum.

dolardaki yükseliş kadar gündem olmayacak haberdir.
  • ermenilerin gerçek yüzünü bir defa daha gösteren saldırıdır.
  • kahpeler kahpeliğini yapıyor. vatandaşlarımıza çok geçmiş olsun.
  • ermeni çetelerinin gerçek yüzünü bir kez daha gösteren olay. sivilleri katletmek dnalarında var. geçmişte de böyleydiler şimdi de böyleler. azerbaycan'ın sivil şehirlerini bombalamalarından ne oldukları belli oluyor zaten. ellerine güç geçse çok daha fazla saldırı yaparlar ama güçleri yetmiyor.
hesabın var mı? giriş yap