şükela:  tümü | bugün
  • spor toto super lig 6. hafta karsilasmasi.
  • şaka maka yabancı sınırlanmasından pek fazla etkilenmeyeceğiz..bayagı bir yerli alternatifimiz varmış
  • yönetimin kulaklarının bol bol çınlayacağı maç.

orada olmaları gerekir.
  • fatih terim'in gönderilmesi sonrası taraftarı tepkisi nasıl olur bilmiyorum ama bu tepki maça gelmemek olmamalı. saçma işler yapan insanlar yüzünden, sevdiğim topçuları galatasaray forması altında izlemekten, galatasaray'ı bir maç daha görmekten vazgeçmek istemiyorum. normal bir maç olmayacağı kesin, sağolsunlar.
  • arkadasimin 2 adet dogu tribun 416. blok biletini satmak istedigi karsilasmadir.
  • kimilerinin siyah boyalarıyla hazır beklediği maçtır. çok kötü bir resim çizecekler galatasaray için yenilgi halinde. ve kazanılırsa sadece yeni teknik adam beklenecek ve konuşulacak.
  • fatih terim aşkı uğruna lucescu'yu göndermesek beşiktaş gibi olacağımızı düşünenlerin protesto edeceği maç. şahtar ve mat...
  • mutlaka kazanılması gereken maç. aksini iddia eden kendisine galatasaraylıyım diyemez, hakkı yoktur. takımın başında kim olursa olsun, kim giderse gitsin, kim gelirse gelsin her zaman yenmesini isteriz biz.

üstelik fatih hoca'nın ikinci dönemini de unutmadık hala, resmen seni seviyoruz ama yeter be hoca demiştik.

yani fatih terim varsa başarı var yoksa yok modundan bir an önce çıkmalı herkes, takım yenilsin hatta küme düşsün ne geçecek eline fatih terim geri mi gelecek ?
  • büyük ihtimalle kaybedeceğimiz maç. hem de fark bile olabilir. oyuncuların bilerek oynamayacağını düşünüyorum. bizim futbolcu profesyonellikten uzak klasik duygusal türk insanı olduğu için. '' siz bizim babamız gibi gördüğümüz terim'i gönderirseniz alın size böyle olur, fark yeriz mesajı vericekler.
  • futbolcuların insafına kalınan maç. sen yapacağın işi cesaret edip sene başında yapmaz, fatih hoca gidince ayrılmak isteyenleri göndermez , takıma anında saygı duyulan bir teknik adam getirmezsen sap gibi ortada kalırsın. rize'de çakar juve'de . galatasaray'da sürecin nasıl devam edeceğini göreceğiz fakat yeni sürecin başlangıçında çok fazla beceriksizlik ve hata var.