368 entry daha
  • kainatın en iyi hocası olan fatih terim'in gidişini başlatacak olan maçtır. bu maçtan sonra psg hezimeti ile birlikte suni gerginlikler yaratıp birkaç maç sonra da gidecektir diye umut ediyorum.

not: has galatasaraylı
  • klasik kısır bir gs-fb derbisi olacaktır. maç berabere bitirilecektir.
  • fenerbahçe’yi eze eze yeneceğimiz maç.

bekliyoruz!
  • bu kadar tantana üstüne 0 0 bitecek maçtır.
  • falcao'su olanın kazanacağı maç...

anket gelsin...
    https://www.strawpoll.me/18705418
  • bu maçın sonucunu tahmin etmek çok zor.
    bir galatasaraylı olarak en gerçekçi tahminim galatasaray yenilmez..........
    diğer taraftan muhtemelen tribüne seri ve donk/mariano çıkacak galatasaray’da...........
    belhanda’nın maça çıkıp çıkmayacağı çok önemli görünüyor ve muhtemelen 11’de başlayacak maça............
    fatih terim de kendisine çok güveniyor, umarım sorunsuz bir hareket yapmaz maçta.............
    elbette tüm taraftar galibiyet istiyor ancak golleri de falcao‘dan bekliyor.......
    fenerbahçe tarafı ise emre ve muriç’in neler yapacağını heyecanla bekliyor ki özellikle muriç’ten gol istemeleri çok normal..........
    rize'de bir aslan var bakınız’ı vermek için sabırsızlanıyorlardır eminim.........

ben de herkes gibi falcao’dan gol bekliyorum ama bu beklentimle birlikte ayrıca bir isteğim daha var...........
    olur da falcao gol atarsa stadın ekranından 12 numara’nın şu meşhur tweet’ini yayınlamalarını istiyorum............

https://eksiup.com/p/ye111587ynrg

bunlar güzel şeyler, kızdıran ama seviyeyi bozmayan hareketler :)

elbette fenerbahçeliler de “rize’de bir aslan var” goygoyu yapabilirler olası bir muriç golünde bol bol..............

vurduğunuz gol olsun aslanlar,
    yenmek önemli ama yenilmemek de çok çok önemli.................

skor tahmini de verelim tam olsun: 3 (falcao-ciguli-falcao) - 1 (muriç)

not: wesley sneijder'in kafasındaki damar
  • fenerbahçelilerin umutlandığı maç. ahaha kıyamam lan.
  • bazı fenerbahçeli arkadaşların bu maçtan daha önemli konular var diyerek depremi bahane ettiği maç hahahahahahaha. gs isterse 15 atsın bizim aklımız depremde o yüzden yenerseniz sakın bizimle dalga geçmeyinnnn :((

not: siyah beyaz
  • 3-1 bitecek maçtır.mali olarak zora düşürülmemize rağmen kuşları üzeceğimiz maç.
1316 entry daha
hesabın var mı? giriş yap