şükela:  tümü | bugün
 • renklerden bağımsız olarak söylüyorum, keşke milyonların zamanını,emeğini çalmayıp biz kendi aramızda karar verdik her iki takıma da birer puan veriyoruz deseydiniz.

  sözde süper ligin en büyük iki markasının rezil oyununa şahit olduğumuz maç. yazık 50000 biletli taraftara, yazık beinsports'a verilen paralara, yazık o oyunculara verilen maaşlara.

  yazık.

  not: fenerbahçe.
 • rezalet puanım 9/10, bir puanı istiklal marşı için kestim.

  not: krusespor
 • bu iki takımdan bu sene bir bok olmaz. ikisi de ne oynadığını bilmiyor. hayır iki takımda da kaliteli oyuncular var ama sistem rezalet. be hey amonyum artığı adam falcaoya pas attırmayacaksan niye aldın o kadar para veripte? öteki mal da almanyadan ofansif ortasahayı almış gelmiş defans yaptırıyor. yerli hocaların boku çıktı iyice. tudor ve cocu olsa daha zevkli maç olurdu mk. maç bitti hala iki takımda top çeviriyordur. falcao ve vedat’a kaç top gönderdiler sayan var mı?

  not: galatasaray
 • rezil bir maç olduğu konusunda sanırım herkes hemfikir. hayatımızın iki saatini boşa harcamış olduk. o kadar rezil ki tartışmalı pozisyonları bile merak etmiyorum. gerçi tartışmalı pozisyon da yok gibiydi. hangi yorumcu ne diyecek hiç umrumda değil. alayım kitabımı köşeme çekileyim.

  falcaospor
 • türk futbolunun geldiği noktaya bak, nasıl heyecanla beklerdik bu derbiyi(yaş 40), şimdi ise sıkıntıdan telefonla oynadığım maçlara dönmüş, emeği geçen herkesin abv rezalet puanım 6/8
 • yiyin birbirinizi. hiç umurunda bile değil. net olarak söylüyorum : bu ligde maç iz-len-mez. neredeyse 2 seneden beri doğru düzgün bir maçı 90 dakika oturup izlemedim bile.

  ingiltere , almanya , italya liglerinin 2. lig maçları bizim ligin eline verir ve top niyetine oynar.

  adettendir : rezalet puanım 1.000.000 üzerinden 10.000.000
 • havada fenerbahce'nin sampiyonluk kokusu oldugu anda aninda ligin degerinin falan dustugu dusunuldugunde bu sezon sonunda fenerbahce'nin sampiyonlugunun habercisi olan rezalet!

  daha durun, bunlar iyi gunleriniz... bu kulup hakki olan turkiye futbol birinciligi ve milli kume sampiyonluklarini da tescil ettirdiginde kacacak delik arayacaksiniz...