• (bkz: şerefsiz)
  • insanı katil edebilecek bir olay...

benimde 2 çocuğum var... kendimi o anne baba nın yerine koydum... benim evladıma kan lazım ve bir insanlıktan nasibini almamış vicdansız tamamen keyfi olarak bunu yapmıyor.. heralde katil olurum.
  • hastane yönetimine ve hatta sağlık bakanlığı'na bildirilmesi gereken olaydır.
  • doğru ise çok vahim olay. hastane yönetiminden acil açıklama bekliyoruz.
  • rezalet gibi rezalet. belki de şimdiye kadar gorduklerimin en rezili.
  • keyfi olarak bir insanın hayatıyla oynanmış. bunu yapmaya kimsenin hakkı yok. gereken neyse yapılmalı.
  • iğrenç insanlarla aynı ülkede yaşadığımızın başka bir kanıtı.
  • hayretler içinde okuduğum rezalet. neden şaşırdım? çünkü yıllar önce dedem için 4 kuzen kan verdikten sonra verdiğimiz kan torbalarının dedem için kullanılmadığını öğrendik. orada hayatını kaybetti. tabii ki oranın acil servisine yatıp hastane mikrobu kaptıktan sonra. ailedeki herkese ne olur dava açalım diye yalvardım ama işin içinde çalışmayan hukuk sistemi ve yandaş hastane olunca elimizden birşey gelmeyeceği için kimse uğraşmak istemedi.

hiç bir şekilde bunlara bulaşmamak gerek. o kadar iğrençler ki, böbrek taşı düşüren hastasını, daha çok para koparmak için apandisit ameliyatına soktuklarını bilirim!
  • hastane yönetimine şikayet edilmesi gereken çok ciddi bir durum.
  • rezalettende öte vebali çok büyük bir olaydır
hesabın var mı? giriş yap