şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: ulan bir okuyun ne diyoruz. biz de suriyeli sevdalısı değiliz ama ortada saçma bir haber var ve bunun saçmalığıni sorguladigimiz için duyar kasmakla itham edilmiş. sen irkcisin diye ben duyar kasmis olmuyorum burada.

şu entry'de görülen rezalettir. adam ırkçılık ve suriyeli nefretini haberi sorgulayan insanları duyar kasmakla itham edip aşağılayarak soslamış.
    suriyeli nefreti yüzünden beyin mastürbasyonu yapmak için saçma salak, sebebi sonucu, hukuki dayanağı belli olmayan bir olayı kullanmış haspam. bir de bizi reklam ediyor üç kuruşluk beyniyle. bunu da 200 kusur ergen favorilemiş.
    üstüne bir de durumu açıklayan mesaj atınca "hukuku sikeyim" diye özelden yardiriyor.
    sikin koçum, siz de sikin hukuku. elinizdekileri hukuksuz şekilde birileri almaya kalkınca da sikersiniz.

olaya gelince; nargile toplanmış da nereden neye dayanarak toplanmış belli değil. kafeden suriyelileri kaldırıp ellerinden mı aldın? evlerinden mi topladin? bir anlat bilelim biz de hak veririz sonra. ayrıca sanki bütün kağıt toplayanlar suriyeli gibi yansıtılmış ki ben daha kağıt toplayan suriyeli görmedim. türkler yıllardır yapar bu işi. arada afgan falan gördüm de hiç suriyeli denk gelmedi.
    ırkçılık gözünüzü kör etmiş.
  • bir favoride benden almayi basarmis yazar davranisi.

(bkz: ulkemde suriyeli istemiyorum)
  • insan gibi dursalar sorun yok, hayvan gibi davrandıkları için her delikten çıktıkları için suriyelileri istemiyorum açık ve net bu ırkçılık değil kendi ırkımı korumaktır..

bu kadar göçmen alınırken önlemlerin önceden düşünülmesi gerekiyordu
  • (bkz: siktir git dedirten zırvalar)

git evinde suriyeli besle bu kadar seviyorsan.
  • meydanlarda insanların çocuklarını korumak için aciz bir şekilde yardım istemesini izlemeye devam mı edelim?

burada da bahsettim (bkz: #91853344)

t: olmayan rezalettir.
  • zoruna gitmiş kamilin,gel olm göğsüme teselli edeyim seni. ay benim pempe dotlu duyarcimi bugün kimse siklememismi, kıyamam ben ona, duyarı ifşa mı olmuş haniymiş gıdısı.

ya bsg.