şükela:  tümü | bugün
 • ohio state üniversitesinde gerçekleştirilen silahlı saldırı. 9 kişi vurulmuş.

  şuradan canlı yayın izlenebilir:

  https://www.youtube.com/watch?v=-c0e2tktta4
 • malzeme mühendisliği binasında yaşanmış silahlı eylemde öğrencilerin sınıf kapılarına oturdukları sandalyelerle barikat kurarak korunmaya çalıştığı görülüyor. barikat şüpheli hali hazırda vurulmuş ancak başka biri var mı araştırılıyormuş.

  halkın yorumlarına bakacak olursak iki görüş hakim:

  1- trump!!! (trump haklıydı)

  2- let's shoot muslims (müslümanlar yaptı, müslümanları vuralım)

  henüz kimin, neden yaptığını anlamadım ama zaten halk kararını vermiş. *
 • "update 1/2 : shelter in place lifted. scene is now secure. all classes are canceled on columbus campus for the remainder of the day."

  police scanner: http://www.broadcastify.com/listen/feed/11208/web
 • terörist somalili bir müslüman öğrenci çıkmış.

  müslüman olması zaten kesindi de silah değil de bıçak kullanmasıyla fakir bir ülkeden gelen bir müslüman olması da tahmin edilebilirmiş aslında. her yerde silah olan ülkede bıçakla terör saldırısı yapmış fakir terörist. neyse ki beynini akıtmışlar fazla kişiye zarar vermeden.
 • en son virginia tech'te benzeri yaşandıydı sanırım.

  (bkz: 16 nisan 2007 virginia tech katliamı)
 • gelip buraya youtube linki koymuşsunuz gerizekalı cevahir burak yalçın diye bir troll papağan gibi saçmalıyor live chatte.
 • olayı gerçekleştiren somalili müslüman terörist 18 yaşındaymış ve üniversitenin bir öğrencisiymiş. adı abdul razak ali artan.

  birkaç ay önce üniversitenin dergisinde kendisiyle röportaj yapılmış. üniversitedeki mescit eksikliğinden dert yanmış ve onu namaz kılarken gören diğer öğrencilerin onu yargılamasından çekindiğini söylemiş. bunun nedenini de medyadanın gösterdiği yanlış müslüman imajına bağlamış.
  bunu dedikten birkaç ay sonra da islam adına insanları bıçaklamış. gerçek müslüman imajının nasıl olduğunu dünyaya göstermek istemiş herhalde. şu tipleri ülkelerine sokan amerikalılar gerçekten gerizekalı olmalı!