• zarrab, kılıçdaroğlu, avukat saçmalaması, trt'nin yayın kesmesi, trol zırlamaları, rezil medyanın sıvaması, 30 milyar dolar, manisa maçı derken iyice belirginleşen durum. bu zihniyetin bu çağda şansı zaten yok. o 100 sene önceydi koçlar.
  • ozellikle manisa maci donum noktasi oldu.
  • survivor 15 şubat 2018'de başlayacakmış, o tarihe kadar ne kadar çökerse kardır. sonra millet turabi hilmicem falan derken yine uykuya dalacak.
  • (bkz: yargılanacaksınız) ! er ya da geç.
  • az önce milliyet'in web sitesine baktım "son dakika: cumhurbaşkanının avukatı : iddialar yalan, belgeler sahte" başlıklı bir haber var. bu haberde kılıçdaroğlu'nun elindeki belgelerden hiç bahsetmeyerek yalan olduğu yazıyor. her yerine baktım acaba daha önce haberi yapıldı mı diye yok, sitenin hiç bir yerine kılıçdaroğlu'nun elindeki belgelerle ilgili haber yok. yani asıl haberi yapmamış ama gelmiş asıl haberi kötüleyen haber yapmış. yemin ediyorum bilmeyen okusa bu ne saçmalıyor der ve otomatik olarak ciddiye almaz, alamaz.

yani kısacası millyet.com.tr diyor ki, ortada kılıçdaroğlu'nun açıkladığı bir belge yok, ama belgeler sahte.

medyanın bu kadar alçaldığı bir ortamda çöken şey hükümet değildir, devlettir. komple çöküyoruz hepimiz çöküyoruz o yüzden akp çöküyor gibi duruyor. hayır dostlar, akp çökmüyor hepimiz ülke olarak çöküyoruz.
  • o yüzde kırk beş uzaya mı taşındı amk. 17-25'ten sonra da oy vermeye devam ettiler. genç, karizmatik, hitabeti güçlü, akp kitlesini iyi tanıyan, onların dilinden konuşan güçlü bir lider gelmedikçe hiçbir şey değişmez.
  • kemal kılıçdaroğlu, rte'nin zarrab'a elden nakit para teslim ettiği video bulsa ve kamuoyuyla paylaşsa yine de gerçekleşmeyecektir. kk'nın bugün yaptığı açıklamalar sonrasında kontrol ettim tv kanallarından hiç biri bu konuyu konuşmadı, onun yerine zarrab davası ile ilgili olarak türkiye'nin tutukladığı eski chp milletvekilini sanki abd tutuklamış gibi göstermekle meşguldüler. bu arada ahaber ve trt haber'de 15 temmuz'da bir milletin nasıl şahlandığı hakkında belgeseller göstermeye devam ettiler. internet sitelerinde rte'nin avukatı açıklama yapana kadar bu haber hiç yoktu.

ee peki halk bunu öğrenemezse, akp nasıl çökecek?
  • ganimet bölüşümü konusunda yaşanan iç sürtüşmelerin alev alması sonucu gercekleşeceğini tahmin ettiğim başlangıç. uhud savaşı'nda tepeyi terk eden okçular ile bay passat mı çekeyim yanlarına arasında 1400 sene var ama bir adım ilerleme yok.
  • akp'nin çökmesi için akp'lilerin ondan vazgeçmesi lazım. e ortada böyle bir objektif kitle olmadığına göre olmayan bir başlangıçtır.

bu arada böyle olaylarda nedense akp'nin oyları daha da artıyor. tuhaf bir şey.
hesabın var mı? giriş yap