şükela:  tümü | bugün
  • ziraat türkiye kupası 5.tur ilk maçı. karşılaşma maalesef seyircisiz oynanacak. başlama saati 14.30.
  • hala tek maç üzerinden eleme usulü oynatılmayan aptal yerel kupanın kupa kadar gereksiz maçı.maçı değerli kılan tek unsur beşiktaş'ım
  • bu maçın benim için tek önemi orkan çınar'ı izlemek. şenol hocam şu çocuğu oynatmazsan açlık grevine başlayacağım.
  • beşiktaşın fabri gg pepe tosic adriano atiba tolgay q7 talisca babel cenk 11'i ile çıkmayacağı nadir maçlardan biri. yani büyük ihtimalle. büyük ihtimal negredo lens orkan medel falan 11 başlar, maç sonu da kötüydüler diye derbide oynatılmazlar.

14.30'da başlayacak a2 kanalından sd kalitede yayınlanacak ve seyircisiz oynanacak maç. izleme diye bağırıyor adeta.
  • elenmememiz gereken, orkan ve negredo gibi forma bulamayan oyuncularımızın oynayıp kendini gösterme ve form tutma kupasının maçı.

yedek oyuncularımızla çıkıp gidebileceğimiz yere kadar gitmemiz lazım.
  • süt kupası 5. tur ilk maçı. seyircili de oynansa zaten çok giden olacağını zannetmiyorum, zahmetten kurtarmışlar.
  • gökhanla adriano ilk 11. niye? niye? niye? niye? niye? niye? niye?

500 defa daha mı yazayım?
    adamların adım atmaya mecali yok artık. ikisinin de adele sorunu var. niye? niyeeeee???? niiiiyeeeee???
  • mustafa pektemek'in ilk 11'de olacağı söylentisi bile maçtan soğumaya sebep. bu vitaminsiz kadar nefret ettiğim bi topçu daha yok. antremanda bile görmeye tahammülüm yok herifi kaldı ki maçta oynasın. abartmıyorum emre belözoğlu bile daha sempatik gözümde. en azından bu yaşında taş gibi top oynuyor hala.
  • hibrit çimlerin yıpranmasına bile değmeyecek gereksiz bir maçta gökhan gönül ve adriano'nun ilk 11'de oynaması dünyanın en saçma işi olabilir. iki bekte de alternatif oyuncumuz yokken bu nasıl bir karardır anlamak mümkün değil.

oldu olacak atiba ve pepe'yi de oynatsaydık.
  • beşiktaş taraftarının olmadığı maç. cezalı mıyız?

öte yandan hazırlık maçı tadında güzel bir kupa maçı.