şükela:  tümü | bugün
  • gündoğdu mobilya bölge müdürünün hiç bir hatası olmamasına rağmen çalışanına karşı hakaret ve küfür etmesi sonucu yaşattığı rezalettir.
    normalde rezalet başlıklarını takip eder fakat ne gerek var ki diye düşünürdüm fakat sosyal medyanın gücünü çaresiz kalınca anlıyor insan.
    olan bugün itibariyle gerçekleşmiş olup benim değil abimin başına gelen olaydır. olayı onun ağzından anlatıyorum:

--- spoiler ---
    olay sakarya gündoğdu mobilya mağazasında gerçekleşti. bölge müdürü olan kişi toplantıdan çıktıktan sonra beni telefonla arayarak toplantı salonunda kalan hesap makinesini benden istedi. ben de hangi hesap makinesi sizin diye sordum. normalde o toplantıdayken ne o odadaydım ne de hesap makinesini gördüm. benim hesap makinemi nasıl tanımazsın?! dedi. ben de daha önceden görmediğim için bilmiyorum dedim. cevaben ben senin mağazaya hakimiyetini ölçtüm gibi absürt bir karşılık verdi. ben de buna karşın sizin hesap makinenizi bilmememle konunun ilişkisini anlamadım dedim. o da o zaman sen gerizekalısın dedi. tabi bu hakaret karşısında ben de film koptu ve ağzından çıkanı kulağın duysun sen bana nasıl hakaret edersin dedim ve ardından bana siktir lan demesiyle ipler tamamen salındı ve karşılıklı küfürleşmeye gitti. kendisi egosu tavan ukala bir tip. diğer çalışanlara ve hatta müşterilere de tutumu farklı değil. hakaret ve küfürler egosunu geçmiş durumda hatta.
    --- spoiler ---