şükela:  tümü | bugün
 • kemal kılıçdaroğlu'nun yine gerçekleri gizleyen açıklamalarıyla daha önce defalarca olduğu gibi bir kez daha çakması olayıdır.

  açıklamalarında totalde 15 milyon dolarlık bir para transferinin yurtdışındaki bir şirkete gönderildiğini iddia eden, bu transferlerin offshore hesaba yapıldığı algısı uyandırarak vergi kaçırıldığını ima eden kılıçdaroğlu'nun elindeki belgeleri gazetecilerle paylaşmayı reddetmesinin arkasında da para transferinin iki türk bankası arasında olmasını gizlemeye çalışmasının olduğu linkte bulunan haber içeriğindeki belgelere bakılınca açıkça görülebiliyor.

  edit 1: sabahtan beri belge belge diye yırtınıyorsunuz elde sallanan 3-5 kağıttan başka bir şey gören yok. bahsini ettiğiniz üzerinden küfürler saçtığınız belgeler haber içeriğinde açıkça görülebiliyor. başlık metninden kelime esprisiyle laf sokmaya çalışacağınıza bir zahmet bir tıkla yine nasıl salak yerine koyulduğunuzu görün.

  edit 2: aptalın biri de linki karar gazetesi'nden olduğu için saklamaya çalıştığımı söylemiş. evet bu gizli gerçeği açıklıyorum hanımlar beyler: link karar gazetesinin web sitesine yönlendiriyor.
 • gerçekten çakmıştır. sesi ekşi sözlükte yankılanıyor.
 • bu kaçıncı başlık, neden yusuf yusuf oldunuz arkadaş?
  gayet açık ve anlaşılır nedenleriniz var değil mi?

  (bkz: 28 kasım 2017 trollerin fazla mesai yapması)
 • çakmamış adeta içinde gezdirmiştir. anası fetöcü orospu evladının telaşından anlayabilirsiniz.
 • belli canım tüm akgötlerin ağlamasından belli.
 • cok guzel cakmis ki yankilari buraya kadar gelmis, biraz daha caksa da aglamaya devam etse troll ekibi.
 • çaktı da, çaktıkları folloş galiba, hissetmiyorlar.

  üstüne yapay gündem olarak "black friday"i sürdüler.
 • para transferinin iki türk banka arasinda olmasi önemli degil. firma yurtdisi firmasi (bellway ltd). firmanin farkli ülkelerde farkli bankalarda hesabi olabilir. mesele firmanin yurtdisi olmasi.
  yandas medyan halki keriz yerine koyar, akp kafasi da hiyara tuzla kosar.
 • para transferinin iki türk bankası arasında olmasının tabii ki önemi var. zira ortada yasal bir ticaret olduğunu kimse inkar etmiyor.

  kaldı ki bu belgelerle kılıçdaroğlu'nun oluşturmaya çalıştığı algı, kendileri vatandaşa dolar bozdurun derken offshore hesaplarla yurtdışına döviz kaçırdılar algısı. bunu tweetinde de açıkça yazmış.

  "akrabaların vergi vermemek için yurt dışında şirket kuracak, milyon dolarları o şirketlere gönderecek, sen de çıkıp millete “dolarlarınızı bozdurun” diyeceksin! yine inkar ettin, ispat istedin, ispat ettim. eğer haysiyetli bir adamsan, sözünü tutar, gereğini yaparsın..." link

  ancak görüldüğü gibi ortada ne bir offshore hesap var ne de yurtdışına kaçırılmış bir döviz.