şükela:  tümü | bugün
  • ust edit:
    bazilari benim besiktasliligimi sorgulamis, bazilari da ergenligi yakistirmis!
    haddini asmak bu memlekette olagan hale geldi malesef!
    o yuzden sorun yok aynen devam!
    ama net soyluyorum:
    bence bu skora sevinen, asla gercek besiktasli olamamistir!
    besiktasliyim demesin kendisine!
    besiktas halkin takimidir ve anadolu`da da halkin sevgilisidir!
    biz boyle biliriz!
    simdi eksilemeye devam! onurdur bu cunku!
    ---
    bugun 28 kasim 2017 ve canim besiktasim , manisaspora 9 atti...
    bu entry`i ona guzelleme icin mi yaziyorum?
    hayir!
    tam tersi, cok uzuldum!
    icim sizladi!
    9 yese daha az uzulurdum!
    bu spor ya, 4 attin, 5 attin, show`a gerek var mi?
    ayip ettin besiktasim!
    tamam, 9 da atabilirsin, 10 da gucun varsa ama bence bu ayip!
    bak kaleci aglamis...
    kime yakisir bilemem ama sana yakismadi besiktas`im!
    sevinmedim!
    yapmayin boyle seyler!
    bizim spor ahlakimizda bu var miydi ya?
    allahin gariban takimi zaten...
    cok uzdun be beni !
    tanim: besiktas`a yakismayan bir galibiyettir...

zorunlu edit: ben ne yaziyorum, adam ne anliyor! yok efendim adam kendini gosterecekmis de, yok efendim adam acmis da, yok ileri cikmis da, lan siktirin gidin!
    kim kendini gosterecek? negredo mu, lens mi?
    neye aciz amk? 2 senedir sampiyon, sampiyonlar liginde grup lideri,parasi var, bok gibi kazaniyor!
    neye aciz ulan acgozluler?
    niye 9 tane?
    3 at yetmiyor mu?
    4 at , nedir bu ulan?
    kenardan birisi de dememis mi, yeter bu kadar, oyunu yavaslatin!
    bak tekrar belirtiyorum: birilerine yakisabilir!
    besiktasima yakismaz!
    olmuyor iste!
    zuppelik bu besiktasa yakismiyor!
    efendi besiktasiz biz!
    efendi!
  • super lig'de son iki macinda akhisar ve malatya'ya gol atamamis besiktas'tir ayni zamanda.
  • futbolu güzelleştiren goldür. bu tip maçları izlemeye gelenler para verip geliyor ve gol görmek en doğal hakları. negredonun form tutması için gol atması gerekiyor o kadar para verildi. gençlerin forma kapma savaşında iyi asistler yapması , kanatlarda iyi organize olması gerekiyor. balçovaya dokuz gol atarken de ben bunları yazıyordum bir galatasaraylı olarak. manisa da köy takımı değil. yemeselerdi o kadar , ya da onlar da atsalardı bir iki tane. en azından özeti izlenebilir bir maç hale getirdikleri için beşiktaşı tebrik ederim.

düzeltme:ikinci cümleye genelleme anlamı katıldı.
  • 9 gol yiyen kaleci bir zahmet ağlasın.

ed: 100 entrynin 99'unu futbol başlığına giren, tek anladığı konu ne olacak bu fener'in hali olan çomar, tanım yapmadığım için format dersi vermeye çalışmış.

(bkz: hahahahahahahasiktir)
  • futbolu mahallede maç yaparak sevmiş biri olarak aşiri terbiyesizlik olduğunu düşündügüm olay..

3 at gonder kardeşim, o zaman kazanmiyor musun? düşmanin mi senin gariban manisa, hasmin mi? derdin nedir..

bir de utanmadan "dert olmuş yosmalara" falan demişler.. sizin olayiniz birlikte yaşamak falan degil, ezmek yoketmek bi sizin kalmaniz.. kimse mutlu olmasin bu kafa mutlu olsun bir tek.. kimse nefes almasin, bu kafa nefes alsin bi..

yaziktir ya.. emekleri var o cocuklarin..
  • kendi rekorunu kırmıştır, keh keh.
  • bu skorun nedeni manisaporun fark yemesine rağmen beşiktaş kendi sahasında top çeviriyorken bu yetmez biraz daha atın der gibi pres yapmaya çalışması sonucudur.

maç olmuş 8-0 beşiktaş kendi sahasında top çeviriyor bakıyorum manisalı futbolcular hala pres yapma derdinde!!!! arkadaşım dursana gitsene kendi yarı sahana maçın bitmesini beklesene ama yok bunlar hala yetmez biraz daha atın der gibi saldırıp durdular.

burada laf sokmaya çalışan tipler maçı izlememişler gelmişler buraya laf sokma derdindeler de yemez siktirin gidin maçı izleyin.
  • yukarıda bir sözde yazarın tek cümleyle ekşi sözlüğün geldiği hali özetlediği başlık.

"9 gol yiyen kaleci bir zahmet ağlasın "

malın cümlesi aynen bu.
    ne nokta var ne tanım.
  • 9 attığı takimin futbolcuları ceo maaşı aliyor arkadaşlar. öğrenim kredisi silinsin, gss borçları silinsin diyen taşeron işçi, ya da taşeron bile olamamış işsiz gelip şurada sözelci romantizmi kasmasın. yeter ya.