şükela:  tümü | bugün soru sor
  • anasayfada kılıçdaroğlu'nun kocaman resmini basıp "yine rezil oldu, belgeleri asılsız çıktı" diyen gazete, haberde kılıçdaroğlu'nun grup toplantısından tek bir kelime etmemiş, erdoğan'ın açıklamalarını dile getirmiş. hadi anladık, chp'ye saldırmaya programlanmışsınız, bari bunu adam gibi yapın, kılıçdaroğlu'nun grup toplantısının konuşmasını yayınlayın.

    vergilerimiz zehir zıkkım olsun haram yiyenlere.

    kılıçdaroğlu'nun konuşmasının tamamı: https://m.youtube.com/watch?v=ezmkaoy71yw
  • bu gazetelere neden dava acilmiyor neden tekzip gonderilmiyor anlamiyorum? sabah aksam hakaret ediyorlar (kelime oyunu yaptim :) ), yalan haber yapiyorlar ama bunlari takip edip dava acan olmadigi icin bizim iq fakiri safi ekmekle beslenen halk da dogal olarak yiyor.

    her satiri takip edecek her yalani ya da iftirayi mahkemeye tasiyacak bir adam gorevlendirilse su muhalefette bak bakalim mamalari eksilince yapabiliyorlar mi bir daha?
  • açarlar tabi neden acmasinlar. ben olsam ben de açardım. sen açmaz mıydın? açardın tabi. allah aşkına beyler bayanlar kim olsa açardı. açardık değil mi?
  • haber başlığının altındaki siyah puntolu kısımda yazanlar bile kılıçdaroğlu'nun arz ettiği belgelerin doğruluğunu ispatlar niteliktedir.