• taylan muhteşem futbolunu harika bir golle süsleyerek okay yokuşlu'nun milli takımdaki yerini garantilemiş oldu.
  • geçen sene hakemin rize'ye hediye ettiği karşılaşmada muslera sakatlanmış, rizenin fb yalakası başkanı da keyiften göbek atıyordu. o zaman buralara yazmıştık. galatasaray bunu unutmaz ve seneye fena saplar.

unutmadık şükür!
  • edebimle yazmaya çalışayım. hava topuna çıkarken dirsek kullanmak rakip oyuncunun kafa travması geçirmesine sebep olacağından sarı kartla cezalandırılır. futbol el kitabında bu böyle yazar. şimdi edebimi bir kenara bırakıp bu pozisyona penaltı değil diyen herkese diyorum ki alayınızın beynini sikeyim. gözünüz göt deliği mi ?
  • taylan topa vurduğu an,topun ağırlığı nizami değildi.

dolayısıyla golün iptali gerekir...

swh mod : on
  • taylan antalyalı'nın premier lig golü attığı maç oldu.
  • taylan antalyalı’nın golüne kendim atmış gibi sevindiğim maç. özverili futbolcuların hastasıyız.
  • bazı yavşakları memnun etmek için nasıl bir penaltı verilmesi gerekiyordu mesela?

geçen sene yine rize'de kaleci andone'nin bacağına atlayıp sezonu kapattırdiğinda çok mutluydunuz. penaltı verilmemişti.

birkac hafta önce erzurum'da falcao dirsek-kol müdahalelerinden dolayı 2 sarı karttan atıldığında da çok hoşunuza gitmişti.

bu arada o maçta duyulan ses de sizin göt korkunuz olmasın?
  • falcao dirsek el arası iki hareketle oyundan atılırken haklı diyen adamlar bu pozisyona penaltı değil diyor. neden çünkü bizim insanımız holigan.
  • 4 oldu. taylan süper futbolunu golle süsledi. gerçekten rakibi domine eden bir galatasaray izliyoruz.
  • yaklaşık 1 saat önce denizlispor’a verilen penaltının bire bir aynısının yaşandığı maçtır.
    adeta o pozisyonun tekrarı gibi bir pozisyon.
    ona da sarı kart ve penaltı, buna da sarı kart ve penaltı.

bana bunlarla gel türk hakemi.
hesabın var mı? giriş yap