şükela:  tümü | bugün
 • biletleri internet üzerinden satışa çıkan özel maç. başakşehir fatih terim stadyumu'nda oynanacak maç, 21.15'te başlayacak.
 • uzun aradan sonra istanbul’da oynanacağı söylenen maç. yani istanbullular maça gelmesin diye özel olarak başakşehir stadı seçilmiş sanırım.
 • vıp tribün biletleri 30 tl olan maçtır. batı vıp alt tribünü b blokta izleyeceğiz.
 • avrupa'nın 5 büyük ligi(ingiltere,ispanya,almanya,italya,fransa) dışında, neredeyse tüm kaliteli milli takımların 23 kişilik kadroları (11'lerinin ise tamamı) bu 5 büyük ligde futbol oynuyor.

  türk milli takımının bununla alakası yok. çünkü kadro dağılımında yıllardır, menajerlerin komisyonu gereği, aslan payı 3 istanbul kulübünden sağlanıyor.

  türk futbol takımının kurtuluşu; kadronun tamamının 5 büyük avrupa liginde futbol oynayan, olmadı oynayabilecek kalitede isimlerden kurulmasıdır.

  edit: kadroda hiç galatasaray futbolcusu olmaması, beşiktaş ve fenerbahçelilerin de formsuzluğu, hatta topal, hasan ali gibi çöplerle kalitesizlikleri bunu haklı çıkarıyor.

  yani; şu an türk futbolu ve futbolcusu çok kalitesiz.

  edit2: iki komşu ülkenin maçı.
  edit3: öncesinde bunları yazmamın sebebi; lucescu'nun menajer lobisi ricasıyla yaptığı ırkçı yabancı sınırı propogandalarıdır.