• maas yatti diye espri yaptigini sanan tum yazarlari maliye bakanligina "el altindan para aliyorlar" seklinde bildirdigim baslik. yok oyle vergi odemeden kacmak. gelir verginizi yatirin.
  • amk gelir vergisi hemen mi kesilir ipne yönetim? önümüzdeki ay kesseydiniz bari. gitmiş maaşın yarısı.
  • ulan ülkede darbe oldu, ekonomi dibi gördü, vebaya benzer bir salgın yaşadık, şu espri bi bitmedi aq.
  • benimkini eksik yatırmışlar herhangi biriniz yaşadı mı bu problemi ?
  • hayır size havale bana niye eft yapıyorlar. teb kullanmayan yönetimi kınıyorum.
  • geçen ay yatmayan prim bu ay yatmış. koronadan olsa gerek :)
  • kısa çalışma ödeneğinden yararlandırmışlar beni. zaten kıt kanaat geçiniyordum. sigorta primlerinin üstüme kalması da bonusu oldu.
  • los pollos hermanos işletmesinin sözlüğe sponsor olmasıyla, ilerleyen dönemlerde maaşlara güzel zamlar geleceği söylentisi dolaşmakta. yaparsa gustavo reis yapar.
  • ilk kez yatmis bana da, cok mutlu oldum, demek ben de artik mudavimi olmusum buranin diyordum. baya da para gelmis diye sevindim. sonra parayi diger banka hesabima aktarayim dedim 5 haneli sayiyi yazdim ginderdim geri gittim bir de ne goreyim para neredeyse hic azalmamis. megersem sonraki bir sifiri eksik gormusum. iste boyle sozluk. cok mutesekkiriz.
  • tamamını biz bize yeteriz türkiyem ve ak gönüller hareketine bağışlayarak über bir devletsever olduğumu kendime ve çevreme kanıtladığım maaş.
hesabın var mı? giriş yap