şükela:  tümü | bugün
  • saat 19:00'da başlayacak olan spor toto süper final 3. hafta maçı.
  • aklıma rahmetli tiyatro sanatçısı istemi betil'in kurtlar vadisi dizisinde laz ziya rolünde oynadığı şu meşhur sahnesini getiren maç.

(bkz: ben trabzonluyum şampiyonu ben tayin ederim)

neticede fenerbahçe de iki üç hafta sonra trabzon'a gelecek; biz bir iddiamız olmasa da kendi sahamızdaki her iki maça kazanmak için çıkarız, gerisi size kalmış.

ilave bilgi: trabzonspor'un bu sene oynayacağı 50. resmi maçıdır aynı zamanda.
  • 29 nisan 2012 fenerbahçe beşiktaş maçından bir gün önce oynanacak olması sebebiyle galatasaray açısından stres seviyesi bir kademe daha yükselecek maç.

galatasaray'ın olası bir puan kaybı ertesi günkü maçı stres ve heyecan içinde izlemeye sebep olabilecekken kadıköy'e kadar kalan 3 maçtan en zorlusu olan bu maçta alınacak bir galibiyet kafaları direkt olarak 13 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçına götürecektir.

iddaacılar için maç tahminim : iy2 ms0
  • galatasarayın mutlak galibiyet için sahaya çıkacağı maç.
  • utanmazların yine sahne aldığını gördüğümüz maç. kimin ihtiyacı varsa o kazanırmış. tabi öyle canım. hemen bir bakalım. 2004 yılında trabzonspor'un ihtiyacı varken kazanan galatasaray oldu. 2005 yılında ihtiyacı olan galatasaray'dı ama kazanan trabzonspor. 2006 yılında hani o meşhur sezonun son haftalarında trabzonspor sahasında galatasaray'dan puan aldı, 2-3 hafta sonra sahasında fenerbahçe maçını kaybetti. 2009-2010 sezonunun son virajlarında ihtiyacı olan galatasaray'dı ama kazanan trabzonspor oldu. tabi bunlar unutulmuştur. o halde çok değil 3-4 hafta önce ihtiyacı olan galatasaray'dı ama trabzonspor söke söke puanı aldı. hakkaten ihtiyacı olan kazanıyormuş haa..
  • trabzonspor ile galatasaray arasında oynanancak olan maçtır.
  • galatasaray kazanırsa eğer, %90 şampiyon olarak bitirecek bu sezonu. fener'in dörtte dört yapması çok zor. oynadıkları oyun, deplasman performansları ortada. dolayısı ile fener'in olası bir puan kaybında galatasaray'ın kalan üç maçtan birini kaybetme lüksü olacak. bu lüksün de tt ali sami yen'de harcanacağına inanmıyorum. ama dediğim gibi, %10 böyle olmama ihtimali de var. dünkü maçı kaybetme ihtimalimiz %10'du ve kaybettik. bakalım...
  • trabzonspor'un kazanıp şampiyonu belirlemesini istediğim karşılaşma. fenerbahçe illa ki deplasmanda puan kaybı yaşar. galatasarayın puan kaybedecek başka maçı da yok gibi. trabzon maçı alırsa final kadıköydeki maça kalır.
  • bordo mavili kadın ve çocuk taraftarların büyük ilgi gösterdiği maç. 25 bin kişilik stadyumda maç izlemek için 100 bin kişi talepte bulunmuş. futbol şehri demek bu olsa gerek.

http://www.htspor.com/…r/haber/736617-100-bin-bilet
  • maçın sonunda evi barkı satanlara çadırdan entry girdirecek karşılaşmadır.

uçmasak diyorum, varı yoğu basmalar, böbrekleri satmalar falan? son maçta osuruktan penaltı ile bir puanı kurtardığınızı unutmasak hani..