şükela:  tümü | bugün
  • ocaktan (bkz: 13 ocak 2018 izmir zirvesi) beri beklenen, sinyalleriyle yazarları heyecanlandıran, sonunda hazırlıkları bitmiş, güzelim zirve. aldığımız mesajlar sonucu muharrem89 ile dayanamayarak "haydi bir zirve daha yapalım." dedik. mekan ayarlandı, müzikler tamam, ekipçe her izmir zirvesinde olduğu gibi hazırız. geriye sadece, bol bol muhabbet edecek sizler kaldınız. 28 nisan cumartesi gecesi hepinizi sardunya'ya kadeh kaldırmaya bekliyoruz. çaylakların da zincirlerini kırıp, mail zulmünden kurtulup, çaylak departmanı sorumlusu (bkz: muharrem89)u yeşillere boğmasını bekliyoruz. öte yandan süpriz yapmayı seven yazarlar harici de bana mesaj yoluyla ulaşabilirse en azından kaç kişinin geleceği hakkında daha derli toplu bir fikrimiz olur. çaylak alımı gelecek yazar sayısına göre değişeceğinden, haber vermeniz maksimum insana rahat edebilecekleri bir alan sağlamak için işimizi kolaylaştıracaktır. yine de kimseye yer yok gelme demek zorunda kalmamak için elimizden geleni yapmak niyetindeyiz. geçen zirve yapılan tartışmalardan sonra, bir de hepinizi çok özlediğimizden, elimizden geldiği kadar yer ayarlayıp, yazarları kota gibi can sıkıcı bir durumla, kısıtlamamak niyetindeyiz. zaten mekanın içinden çok sigara terasında insan oluyorken, iç mekanda bol bol yerimiz olacağını düşünüyorum. uzun lafın kısası, gelin arkadaşlar, muhabbet filan ederiz.

https://soursummitz.com/…-2018-izmir-bahar-zirvesi/ bu da soursummitz linkimiz.
  • izmir'de gerçekleşecek alkollü sohbet zirvesi.

bira siparişleri verildi, mekan hazırlandı, yüksek kahkahalar için diyafram çalışmalarımız devam ediyor çok eğleneceğimiz ön görüyoruz. zirvemize sizi de bekliyoruz.*

(bkz: düğün davetiyesi yazıları)
  • gelirim ben buna dediğim.
  • organizatör arkadaş yanlış hatırlamıyorsam mustafa sandal hayranı olan arkadaş.

dans show için en önden yer ayırttığım zirve.
  • bu kadar sapın olduğu bir ortamda halısaha maçı ayarlasaydınız daha isabetli olurdu.

tanım: çiğdem zirvesi.

edit: turnuva bile yaparsınız.
  • --- spoiler ---

zirvenin organizatörünü tanırım,sahnesi iyidir.
    --- spoiler ---
  • buradan olmuyır mu kayıt kuyut?
  • 3 gün sonrasında birliğe teslim** olacağım. kapanışı yapmak için uğrayabilirim :)
  • oraya beni de yazmanizi rica edicigim.

hava muhalefetinden subattaki zirveye gelememistim. bunu kacirmayacagimi dusunuyorum.
  • hobaleeey diyerek katılacağım zirve