• bana da bugün ikinci mesaj geldi, hiç mesaj gelmeyen de biliyorum
  • 32 yaşındayım başvuru yapalı 15 gün olmuştur sanırım. henüz bana gelmemiş olan maske kodudur. bugün ilk kez sadece kardeşime geldi.
    gedit: bugün annem kimlikle eczaneye gidip almış. kod gelmedi.
  • bir tarafta hala maske gelmeyen olup, diğer tarafta 2. maske sms'i gelenler varsa bu algı değil bildiğin beceriksizliktir.
  • bana daha birinci gelmedi. kaç hafta oldu sorun bende mi diye ailemin her ferdide talepte bulundu hiç birimize ne sms ne bir şey geldi. karaborsadan temin etmeyi düşünüyorum.
  • ikinci maske mesajım geldi.
    işin ilginç yanı, fabrikada benden başka birinci mesajı gelen yok
  • günde en az bir defa 8119 ve en az bir defa kızılay'dan, para isteyen mesaj geliyor. ama maske alabilirsin mesajı hala gelmedi. raporlu yüksek tansiyon hastasıyım. acaba bu olayda bile yandaş mı güdüyorlar demekten alıkoyamıyor insan kendini.
  • nasıl geliyor bu maske sırrını bir de bana söyleyin. ne sms geldi ne de eczaneden kimlik bilgilerimi vererek alabildim.

maskeye tavan fiyatı uygulayın da gidip paramızla alalım.
  • bana da 2. kere sms geldi. kendimi birilerinin hakkını yiyor gibi hissediyorum şu an.
  • 3 hafta önce başvuru yapmıştım annemle hem ptt'ye, hem de e-devlete. sms falan gelmedi. geçenlerde tc no ile alabilirsiniz dendi. civardaki eczanelere sorduğumda kod gelmeden bir şey yapamayız dendi.

iş yerimdeki insanlara da sorduğumda çoğunda da sms gelmemişti.

bu kadar insanın bu derece ihtiyacı varken tutupda algı diyip insanların sinirleriyle oynamayın.
  • hicbir basvuru yapmamama ragmen bugun maske sms i geldi. gidip almayi da dusunmuyorum zaten.
384 entry daha
hesabın var mı? giriş yap