şükela:  tümü | bugün
  • saat 19:00'da başlayacak olan 19. hafta mücadelesi.
  • 4-0 galatasaray galibiyeti ile sonuçlanacaktır. eren derdiyok 2 gol atacak at fava bekle
  • galatasarayimizin yine hakemin muayen gününe göre puan kaybedebilecegi ama hakem adam gibi yönetirse skip atacagi karsilasmadir. hakem zaten sicili bozuk, mete'nin baska bi versiyonu. adam gibi yönetmesi lazim.
    de jong cezali, selcuk sneijder josue oynayacaklar, semih ve balta beraber oynarlar, linnes artik ilk 11'de baslamali, podolski ve eren ile baslamali isi ilk yaridan bitirmeliyiz.

umarim söyle oynariz;
    muslera,
    linnes, semih balta, sabri ya da carole (ikisinden de tiksiniyom)
    bruma, selcuk, sneijder, yasin
    podolski, eren derdiyok

eren oynamazsa, yerine rodriues oynar ama riekerink illa kufur yemek icin josue'yi oynatacaktir.

konsantrasyon.
  • umarim fb taraftarinin ridvan dilmen'i protesto ettigi gibi bizimkiler de arda ve burak'i protesto ederler.
  • jan olde riekerink bey efendi hazretlerinin sahaya;

muslera-sabri-chedjou-semih-carole-josue-selçuk-bruma-sneijder-yasin-podolski
    onbiri ile çıkacağını düşünüyorum.

tabi carole'u stopere çekip linnes'i sol bek oynatmak gibi bir saçmalık yapma ihtimali de oldukça yüksek. ama kesin olan bir şey varsa garry rodrigues yine ilk on bir de olmayacaktır. ikinci devrede ise skorun gidişatına göre rodrigues ve derdiyok'u oyuna alma olasılığı %99 falan.

her şeye rağmen galatasaray bugün kazanacaktır diye düşünüyorum. hatta riekerink'e rağmen kazanacaktır. çünkü rodellaga'yı da kaybeden akhisar geçtiğimiz sezonlardaki görüntüsünden çok uzak neyse ki...

edit: hakan balta cezasını kupa maçında çekmiş. eskiden ligde gördüğün kırmızı kart, lige yansıyordu. kurallar değişmiş yine. o kadar çok değişiyor ki artık yetişemiyoruz.. dolayısıyla stoper de hakan balta-semih oynar, chedjou değil.
  • akhisar hangi kadrosuyla gsye karşı top oynamış da bu dağılmış tolunay kafkaslı kadroyla oynasın? avrupa kupalarına oynarlarken bile gsye karşı enteresan komik top kayıpları, kendi kalesine goller, kolunu uzatmayı topa atlamayı unutan kaleciler ortaya çıkardı şanssızlıktan.......

akhisarın gs şansızlığının artarak devam edeceğini umduğum maç. yüklü girdim lan. biraz da bize çalışın.

edit: çalıştı fetöcüler. geldi lan kupon ahahahah
  • büyük olasılıkla tolunay kafkas yine bizlere ilk yarı 0 keyfini yaşatacaktır. devamı ben de çok merak ediyorum.
  • selcuk-josue-sneijder orta sahasi ile mucadele edecegimiz mac.

kagit uzerinde top bizdeyken akip gidecek ama top rakibe geldiginde yitip gidecek bir orta saha olarak gozukuyor.
  • hava aşırı soğuk olduğu için tribünden izlemeyeceğim karşılaşma. büyük ihtimalle de boş kalacaktır tribünler.
  • ne kadar güzel bir gün..
    yensekte yenilsekte jor ve dursun'a küfür etmek için harika bir hava söz konusu..
    sabri, josue ile küfürleri destekler.
    akşam netice sonrası açıklama yapan dinazorlar ve nazifoğlu ile geceyi noktalarım.