şükela:  tümü | bugün
  • filistin'den başkasını ilgilendirmeyen mevzu. ortodoksların kutsalı* nasıl tc sınırıları içinde yer alıyorsa, müslümanların kutsalı da israil sınırları içinde yer alabilir. buna sadece fetihçi osmanlı oğlanları bozulur, onları da türkiye sınırları dışında sikleyen yok. ha bir de epey bir süredir osmanlıcıların dümen suyunda, büyük resimci goygoylara gelerek salak salak giden dangalak ulusalcılar var.
  • kıyamet bugündür yaa ümmeti muhammed
  • ondan sonra terör bizi vuriy...
  • yarın konsolosluk önünde coca-colaları yere dökerek protesto edeceğimiz olay.
  • (bkz: filistin'in türkiye karşıtı bloğa katılması)
    doğu akdeniz'de türkiye'ye karşı tarafın toplantısına katıldı

(bkz: osmanlı'ya ihanetin sembolü filistin bayrağı)
    kendileri osmanlı'ya yani bize, ilber ortaylı'nın değişiyle sağlam ihanet etmiştir.

"kardeşimiz" kktc'yi tanımıyor

ben türkiye'yi seviyorum, kilometrelerce ötede benim ülkeme faydası olmayan bir ülke yansa bile umrumda olmaz.

siz istediğinizi diyebilirsiniz, ben kendi vatanım türkiye dışında ki bir ülkeye dert yanacak değilim.
    hem de böyle bir ülkeyse
  • "kimin malını kime veriyon hacı" muhtemel tepkiler.
  • kudüs 1967'den beri israil'de zaten ne vermesi ne alması.
  • gelin bildiklerimi paylasayim.

kudüs'le istanbul'un kaderi paralel gidiyor. mesela;

-1204'de haçlılar kudüs'ü feth etmelerinin hemen akabinde dönüşte istanbul'u da işgal ettiler.
    -1918'de kudüs ingilizlerce düşer düşmez ayni sene içinde istanbul da tekrar işgal edildi.

dini referanslarla hareket etmek yanlış olur (ki bir dine bağliligim yok)ancak ben istanbul'un güvenliğinin kudüs'den geçtiğine inanıyorum. kudüs giderse sıra istanbul'a gelir.bunu unutmayın.

ve şundan da eminim ki hristiyanlar kudüs'ü yahudilere yar etmezler.sadece inançları gereği(yuhanna incili)şimdilik güclenmelerine göz yumuyorlar.
  • amerika yine barış getirmiş ama haberimiz yok.
  • kimsenin kimselere bir şey verdiği yok rahat olun.
    biri (bkz: benjamin netanjahu) ülkesinde yolsuzluk suçlamalarından dolayı hapse girme tehlikesiyle karşı karşıya, diğeri (bkz: donald john trump) başkanlıktan azledilmek üzere.
    çıkmışlar efendiler, yıllardır devam eden tüm pazarlıkları kenara atarak "harika bir fikrim var, bakın bunu yapalım" diyerek kasabanın şerifi edasıyla caka satıyorlar.
    kimse bunu ciddiye almaz.