şükela:  tümü | bugün
  • büyük bir ihtimalle maç saatinde sopcast linki verebileceğim maçtır.

edit: imla.
  • galatasaray seyircisinin alinmayacagi hazirlik macidir. malum udinese macindan sonra sasirtmayan bir karar oldu. ayrica lig tv'ye gore turk takimlari avusturya'da da hazirlik maci oynayamayacaklarmis.
  • galatasaray'ımın 11'i

--------------------------------eray-------------------------------------

sabri......................hakan..................chedjou.....................telles

.....................selçuk.....................................hamit..................

yasin..................................sneijder....................................podolski

............................................burak (kral)............................................

yedekler: alperen, tarık, koray, carole, olcan, sercan, dzemaili, yekta, sinan gümüş, birlo, umut.
  • holiganların katledemeyeceği, rahat rahat takımımızı izleyeceğimiz bir maç. hücumdaki 4'lü beni epey heyecanlandırıyor.
  • podolski ve bilal kisa'dan iyi futbol bekledigimiz karsilasma. umarim sinan gümüş de şans bulur.

sabri'nin ilk 11 oldugu kadroyu bu sene desteklemicem. kombineden bile bu yuzden vazgectim.

edit: lan adama zorla kufur ettireceksiniz. taraftara karsimda olsalar kekelerler önlerini iliklerler diyen kaptanlik bandini atan melo'yu girtlaklayan 10 senedir kulupte yatan daha evvel kovuldugunda hakan abisinin etegine sarilan bu sene de bana yemek vermediler diye gotten uydurma ajitasyon yapan pezevengi sirf ustunde gs formasi var diye destekliyorsan asil ben o taraftarligi sikeyim.

ulan demek ki emre belözoglu gelse adam desteklicek ya. eee ne farkin kaldi hülooooculardan.

gs formasi degerlidir degerli adamlar giymelidir. kimin ne oldugunu merak eden varsa n8 yaz spora tikla 4 4 yerken ben ne yazmisim digerleri ne yazmis oku.

al işte 4 oldu yukarıda allah var işte. görün sabrinizi.

lütfen bu başlıktaki tüm entryleri okuyun sevgili galatasarayılar.
  • bu galatasaray taraftarını anlamak çok güç arkadaş.

sabri oynuyor diye galatasaray'ı desteklemeyecekmiş. laflara gel.

o formanın içinde isterse 11 tane amatör futbolcu olsun o takım benim takımımdır ve mücadele ettiği her kupaya taliptir.

desteklemiyormuş, kombine almıyormuş.

arkadaş bari tepkini içinde yaşa da buraya yazıp rezil etme kendini...

ibrahimoviç gelse en büyük galatasaraylı benim diye dolaşacak adam sabri takımda diye takımı desteklemeyecek. bi zahmet sen ve senin gibiler zaten ne galatasaraylıyım diye gezin, ne forma alın, ne de maça gelin...
  • emre çolağın yedeklerde bile olmadığı karşılaşma. ciddi ciddi hamza hamzaoğlu bu sene kendisini kadroda bile düşünmüyorsa ilk defa sert şekilde tepkimi çekecek. ayrıca jem de yok. ortasahadan 2 oyuncuyu hazırlık maçında kadroya bile almıyorsun, ancak real madrid'in b takımından oyuncu alıyorsun. ben bu işleri anlamamaya başladım.
  • önceki maçta çıkan birtakım olaylara rağmen taraftarların tribünlerde yerini aldığı maç. güvenlik güçleri teyakkuz halinde olmalı, olaylar yüzünden yarıda kalmasın bu maç da.
  • sneijder'in van damme'in toy hali gibi kilolu oldugunun goruldugu maç.

podolski baskidan ve beklentiden dolayi cok gergin.

bu sene çok kart görür. hamit'i goremedigimiz maç. şu hamit'ten 4 tane olsa melo'nun yarisi etmez.

ılk 10 dk golsuz gecildi.
  • nice merkez kilisesi çani caliyor sanirim.