şükela:  tümü | bugün
  • ben yıkık ezik bir omega olduğum için cevabını sözlükte aradığım ilişki türü.
  • sahte kimlik çıkarıp yaşımı 24 yaparak üstesinden geldiğim sorun. evet, bu büyük bir sorun. kızın ailesi ve çevresi için katlanılamaz birşey.

bildiğim birşey varsa o da; kızın yaşı ne kadar büyük ise o kadar çok kirlenmiş oluyor. benim gibi ruh hastaları için eline erkek eli değmemiş kızlar ağırlığınca altın değerindedir.

bazen keşke kendimi bu kadar geliştirmeseydim dedirttiği oluyor, kafalar uyuşmayabiliyor, ama o aciziyeti herşeye değiyor ve tekrardan iyi ki seni sevmişim dedirtiyor. ilerleyen yıllarda genel kültür ve sohbet kalitesi illa artar, aradaki fark kapanır diye umuyorum.

eğer birini seviyorsanız, ister pavyonda olsun, ister imam hatipte, ister 40 yaşında olsun ister 18, vazgeçmeyin. toplum kimin kimi sikebileceğine karar veremez.

edit: ''kirlenmeyi'' sadece bedensel olarak belirtmedim, fikir olarakta kullandım.
  • sübyancılıktır.
  • normaldir.
  • sübyancılık değildir. böyle olduğunu düşünen ahlak bekçileri toplumun en gizli sapıklarıdır.
  • sübyancılık sınırıdır.
    başka da yoruma gerek yoktur.
  • kişiler reşit olduktan sonra bundan bize ne olması.
  • subyancilik falan degildir. 28 yasinda bir erkek olarak benim de istedigim bir iliski türü.
  • aradaki farkın kapanmaya başlaması için en az 7 yıl geçmesi gerekir.