şükela:  tümü | bugün
  • her eve lazım olan hoparlördür. peşinle 266.000 liraya alınabilir. fiyat fazla gelmesin iki adeti bu fiyata satılmaktadır.

http://www.dukkanhifi.com/…aida-hoparlor-aida-.html
  • ürün stokta olsaydı hemen siparişini verecektim ama stokta yokmuş. bekleyemem.

üstelik kargo da ücretsiz!
  • iphone 4s'imim kulakligi dururken hic ihtiyac duymadigim fakir aleti. :):):)
  • çok araştırdım en iyisi bu. geçen ay annemin ihtiyacı oldu diye satın alıp benny benassi açarak bass titreşimiyle un eledeğimiz hoparlördür. bence verdiğiniz paraya değer, hala kırıp kırıp yiyoruz o unlarla yaptığımız ekmekleri.
  • elektronik devrelerinde iletken olarak saf altın kullanır.
  • 330 kilogram ağırlığa sahip hoparlör. tek başıma taşıyamayacağımdan almak istemediğim hoparlördür kendileri. adam tutsak en az 5 kişi gerekir bunu taşımaya, ya da eve vinçle taşımalı. sonra temizlik yaparken altını çekip tozları da alamazsın, paspaslayamazsın da. napıcaz eve her gün adam mı çağıracağız bunu sağa sola çeksin kaldırsın diye.

edit: bir bayarım. hayır diyorum. *
  • açıklamada yer alan "bir bayanın asla hayır diyemeyeceği" ifadesinin açıklığını merak ettiğim hoparlör.

işe yararsa neden almayayım ki?...
  • (bkz: bang&olufsen) değilse o kadar etmez.
  • yazılana göre; bir bayanın bile hayır diyemeyeceği kadar güzelmiş. o nasıl bir tabir? lan?

cihazın yeteneklerini bilmem ama firmanın pazarlama dehası olduğu kesin.