10 entry daha
  • "o da olmazsa amazon parama çökmüş oluyor"

kısmından sonrasını ciddiye alamadığım,bana göre rezalet olmayan hadise.

amazon kimin parasına çökmüş sizin paranıza çöksün arkadaş

haa geç olur ama mutlaka hallederler, paraya çökmek ney allasen
  • her ne kadar her satıcısı amazon olan amazon siparişimden %100 memnun da kalmış olsam, rezalettir.
  • amazondan beklenmeyecek bir rezalet.

ancak anlamadığım bir şey var.

normalde başka satıcının ürününde bile sorun çıktığında amazon hiç uzatmadan iptal talebi oluşturun iki güne paranız hesabınızda diye cevap veriyor. burada neden bu yola gidilmemiş?

ha amazon'un sistemi ürün dağıtıma çıkmadan bazen iptal kabul etmiyor. büyük gerzeklik ama sanırım lojistik birimlerinin işleyişini etkilemesin diye ancak bu durumda bu kadar gecikme varken direk iptal verebiliyor olmanız lazım.
  • 40 gündür stokta olmasına rağmen göndermrmiş adamlar, benim bildiğim amazon uzatmadan çözer diyor adam :) uzamış olması için kaç gün olması lazım acaba?
  • ahaha bu nasıl bir aptallık ya. ürün gayet stokta, satışı yapılıyor ve son günlerde satın alan başkaları da var, malum yorumlardan doğrulanmış alışveriş olarak görülebiliyor.

başka bir sıkıntı var sanki bu alışverişte ama bilemedim :) bu arada uzun zaman sonra haklı bir rezalet başlığı gördüğümü de belirteyim.
  • bu amazon'un pr ekibi ki pr ekibi olduğunu düşünmek istiyorum, yoksa bir insan bu kadar embesil olamaz, baymaya basladi. sanki adamlar bedava ürün dağıtıyor, bu kadar savunmayı adamların şirketi yapmıyordur.

rezalet puanım şimdilik 7/10. müşteri hizmetleri ile yazışmaları da eklemen lazım.
hesabın var mı? giriş yap