*

şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cumhurbaşkanı adayı olmuş olan muharrem ince'nin twitter'da chp yönetimine ithafen yazdığı twiterlerdir. twiterleri sırasıyla aşağıda bulabilirsiniz.

  1-seçimden 66 gün sonra seçim sonuçlarını değerlendirmek amacıyla parti meclisi toplantısı yapıldı. bu toplantıya cumhurbaşkanı adayını davet etmemek sorun, toplantıda yalan söylemek ayrı bir sorun.

  2-seçimden sonra beni davet etmiş ama ben gitmemişim! benim olmadığım yerde zor durumdan kurtulmak için yalana başvurmak koltuk sevdası değil de nedir? ben partiliyim davet gelseydi iki elim kanda olsa giderdim.

  3-yediğimiz yemeğin saatini televizyonda geçen alt yazıdan öğrendim, yemeğin saatini ve yerini basına ben söylemedim, basını oraya ben davet etmedim, yemekte konuşulanları basına söylemekle suçluyorsunuz. o yemeğe basın ilgisini çeken sizsiniz.

  4-o yemek sayenizde herkesin bildiği, herkesin merak ettiği bir yemek haline geldi. konuşulanları niye açıklamışım? ne açıklayacaktım menüyü mü? bana oy veren 15 milyona karşı sorumluluğum var benim!

  5-bu toplantı seçim sonuçlarını değerlendirmek amacıyla yapılmış ise cumhurbaşkanı adayı davet edilmeliydi. cumhurbaşkanı adayı hakkında yalan konuşmak için düzenlenmişse vah partimizin ve ülkemizin haline!
 • son attığı twitlerle gemileri bayağı bayağı yakmış kk ile.

  bir araya gelmeleri artık pek mümkün görünmüyor.
 • haklı ama önemsiz açıklamalar
 • gemiş olsun...

  bu "adamı" da, chp'yi de, kılışdar'ı da aynı oy çuvalına koyup duvara çarpmak istiyorum artık.

  sen sayılmamış oylar omzumuzdayken kaybol, şimdi de twitter'dan destek ara bul, ah bulursun...
 • “bırak bu işleri, senle yol yürünmez muharrem!” dedirten adamın twitleri.
 • - muharremcim partiniz ve oradaki iktidar mücadelen zerre sikimde değil!
  seni tüketmek için, "sen önce partiyi kazan sonra ülke yönetimine alırız" diye kekleyenler ne de gülüyordur değil mi ama şimdi?
  ben devletim diye gelenlere kanma abuş!
 • sirtindan hancerle vurulmus eski cumhurbaskani adayinin attigi twitler. siksen bu saatten sonra chp'ye oy vermem. muharrem ince secimi kaybettikten sonra bile en azindan %30'luk momentumu arkasina alip, en azindan chp'de bir degisim ruzgari yaratabilir demistim ama bu parti kalkip tayyip meydanlarda ne dediyse (chp tarafindan harcanacak vs.) onu yerine getirdi. ne haliniz varsa gorun, bir sonraki secimde baraji gecebilirseniz sanslisiniz.
 • ülke olmuş titanik, abiler hala kısır gününde..
  ne diyelim, dolar 9 da olur 10 da..
 • 15 milyona karşı sorumluluğum var diyorsun da sayin ince seçim gecesi ortalarda kayboldun neredeydi o sorumluluk ?
 • yahu ne garip?
  adamın peşinden milyonlar gitti. müthiş bir heyecan yarattı. şimdi ne milyonlar var ne de başka bir şey. çok garip çok. aynı zamanda üzücü:
  başarılı olabilmenin belki de tek alternatifi olan bu adam resmen köhneleştiriliyor. cidden görünen şeylerinde ardında bir şeyler var. aksi taktirde mantıklı bir açıklaması yok.
  ah kk ne adamsın be!
  gladio maşallah! gizli fanatik yeminle!