şükela:  tümü | bugün
  • trt'de spikersin. maç sunacaksın. yapman gereken sadece tek bir iş var: futbolcu isimlerinin telafuzunu araştırmak.

(bkz: you had one job)

adam fabinho'ya fabiano diyor. saka'ya sako diyor. hadi araştırmadın eyvallah da, gözün de mi görmüyor be adam? bir de yetmezmiş gibi her atakta barım barım bağırıyor.

bir tarafa bakıyorsun martin tyler gibi bir efsane, diğer tarafta ise bu... işte bizim trt vergilerimiz bunlara gidiyor. ondan sonra bu ülkede neden futbol gelişmiyor. gelişmez tabi.
  • nerde sikim sonik bir kupa varsa adayı değil sahibi arsenaldir. ytd
  • isimleri hatalı söylemeyi geçtim, dilin dönmüyordur, telaffuz edemiyorsundur, gerçi o sorunu halletmek için de çeşitli yontemler var ve spiker olacaksan onları yapman gerekir diye düşünüyorum, ama naby keita'nın ağırlıklı olarak ilk 11'de olduğunu söylemek senin, liverpool'u duzenli olarak izlemediğini gösterir. yani kimse liverpool'u izlemek zorunda değil aslında, ama bu maçı sunacak isen en azından maç öncesi bir çalışma yaparsın, bir önceki senenin istatistiklerine bakarsın. hiç bir çalışma yapmadan, öyle işkembeden sallayarak trt'de maç anlatılmamalı.
  • bu spiker en 25 bin maaş alıyordur. enkitah diyen ağzını sikeyim ya.
  • spiker bir saniye olsun sus be kardeşim, bir saniye şu götünü yırtma motorun soğusun sinir krizi geçiriyorum burda mnskim.
  • geçtiğimiz sezonun lig şampiyonu liverpool ile fa cup şampiyonu arsenal'i karşı karşıya getirecek olan maç... liverpool en son 2006'da kupayı kazanırken, arsenal 2014-17 arasında üç kez kazandı. liverpool ligde arayı çok açmış olduğu ve fa cup'tan da erken elendiği için çok uzun zamandır ciddi maç oynamıyor. arsenal ise çok ciddi fa cup maçları oynamıştı. keyifli seyirler...
  • başlamasına 24 dakika kalmış maç. şu anlarda sıkılan futbolsever ekibe ilaç gibi gelecektir.
  • trt spor spikerinin çıldırttığı maç sakaya sako fabinho ya fabyano nketiah a enkitah diyor yeter lan azcık liyakat
  • spikerin isimleri yanlış söylemesini, kişileri karıştırmasını, bişeylerden bahsederken sürekli duraksamasını bile geçtim naby keita oyuna girerken ilk 11 in değişilmez oyuncusu dedi amk.

bu adamın liverpoolda beklentiye göre nasıl sürekli yedek kaldığını nasıl düşük performans gösterdiğini liverpoolun orta üçlüsünün wijnaldum-fabinho-henderson olduğunu bilir. chamberlaine dese yine bir nebze anlam veririm. kaldı ki bu adam bir sürü tartışma programında da yer alıyor nasıl böyle bir yorum yapar akıl alır gibi değil. bari bilmiyosun aç maç sayılarına bak be adam.
  • zevksiz bir maç. kesinlikle zaman kaybı. tıpkı seyircisiz tüm maçlar gibi.