şükela:  tümü | bugün
  • dolandırıcılık girişimi. bitmiyorlar şerefsizler bir türlü.
  • azalarak bitersiniz insallah.
  • dijiturk iyi bir firma değil zaten, aynı sqny ya da abidas gibi.

digiturk olsa böyle sorunlar yaşamazdın.
  • karşı tarafın en çok da “cayma bedeli çıkaracağız size” dediği yerde “çıkarmazsanız aq” deseydin be usta! alınmamış-kurulmamış-imzalanmamış hizmetin ne cayma bedeliymiş diye tüküreydin telefonda suratına!
  • zorla paket satmak, bir sürü pakete üye yapmak, iptal etmek isteyenlere külfet çıkarmak, işi yokuşa sürmek yetmiyor, bir de tehdit ediyorlar!
    tabii ki şikayet edilmesi gereken bir olay. o ne biçim elemanmış öyle de müşteriyi tehdit ediyor?
  • bu zamana kadar yaptıkları tacizden dolayı türk telekom ve digitürk e bedava dahi verseler bulaşmam.

superonline'ın açgözlülüğü ve vadettiği hizmeti sunmaması yüzünden de hem turkcell hattımı hem superonline'ı iptal ettiriyorum bu ay.

vodafone ve turknet umarım pişman etmezsiniz.
  • dijiturk rezil bir firma, resmen belalim oldu lan her gun baska bir numaradan arayip abone yapmaya calisiyorlar. yakinda telefonun blacklist kapasitesi dolacak.
  • superonline kullandığım zamanlarda aynı şekilde aranıyordum istememe rağmen ısrarla aynı şeyi söylüyorlardı. faturam da böyle bir şeyin olmadığı söylememe rağmen olduklarını iddaa ediyorlardı. sonra olay superboxa döndü. +850 li numaralardan sürekli superbox için aranıyordu. hatta superbox a geçtiğimden beri de aranmaya devam ettim aynı şekilde. en sonunda komple +850 numaralara engel koydum
  • bunlara en güzel tokadı torrent ve malum canlı yayın linkleri ile vurabilirsiniz. türkiye'de yaşamanın yegane artısı bu zaten, torrent in hiçbir yaptırımının olmaması..
38 entry daha