şükela:  tümü | bugün
  • yeni günün ilk saatlerinden beri aralıksız olarak devam etmekte olan yağıştır. ha ha altında kalır mıyız sandın eyy ankara? (bkz: 28 aralık 2016 ankara kar yağışı)

edit: başlığı açarken dışarısını camdan gözlemlediğim için fırtınadan haberim yoktu. ama dışarı çıktığımda tüm sertliği ile hissettim merak etmeyin.
  • gebze dolaylarında sulu kara çevirmiş olandır.
  • dışarı çıktığımda "bu ney laaaaaan" nidası attıran hava olayı.
  • sabah ciktisindan sonra; aksam 6-7 civari, avrupa yakasindan baslayip kademe kademe anadolu yakasina kar olarak düşmesi beklenen yagis. sicaklik sikintisi hala var ancak ruzgarin da yardimiyla yagisin saf kar halinde ortu birakacagini dusunuyorum. cunku lutfen olsundu.
  • 29 aralık 2016 istanbul kar yağışı şeklinde açılsaydı içimiz çok daha fazla ısınır, yüzümüz daha bir gülerdi.

meteoroloji gece saatlerinde kar bekleniyor derken, gani müjde, "gece değil de perşembe öğleden sonra, cuma ve cumartesi yoğun kar bekliyorum" demişti. hakket tuttu lan
  • sadece yağmur denilerek geçiştirilmemesi gereken hava. resmen fırtına var.

bu arada yağmurlu havada koşan daha çok ıslanıyor.
  • şemsiyenin bi sike yaramadığı yağmurdur.
  • silivride suratıma suratıma ateş etmiştir.sabah sabah uyandırdı.bu arada o silivri birlik denilen toplama kampının allah belasını versin.
  • 7.30 sularında dolu şeklinde yağmıştır
  • beylikdüzünde yukarıdan değil yandan yağan yağmurdur. şemsiye işe yaramıyor. direk bacaklara ve mabada çalışan bir yağmur.

velhasılı acayip bir yağmurdur.