şükela:  tümü | bugün
 • konyaspor taraftarının hem kendi forumlarında hem de bursaspor taraftar forumlarında sürekli atıp tuttuğu ve bursaspor taraftarına kafa tutmaya çalışmasına neden olan fitbol müsabakasıdır.

  konyasporlular kendilerine rakip olarak bursasporluları almaya çalışıyorlar ama bursaspor taraftarının pek iplemediği gerçeğiyle yüzleşmek zorunda kalıyorlar.

  maça gelecek olursak sıkıcı bir maç bekliyorum. konyaspor atmaktan çok yememe üzerine kurulu bir takım, bu nedenle de sert orta saha mücadelesi dışına çıkamıyorlar. bursaspor ise bu sene tamamen şans ya da mucize diyebileceğimiz bir şekilde 16 puanla 4. sırada yer alıyor. bazen çok üst seviyede futbol oynuyor ama bu herhangi bir maçın sadece 10 dakikası kadar sürüyor. onun dışında rezil futbol oynayarak puanları alabiliyor. biraz şans biraz da çok fazla teknik ve yetenekli oyuncusu olmasının meyvelerini alıyor. rakipler 25 pozisyona girdiği halde kazmalığından atamazken, bursaspor toplam 3 pozisyona girip 2 sini golle sonuçlandırabiliyor.

  bursaspor'un kazanmaya yakın olduğu maçtır.
 • az önce mackolik uygulaması ile telefonuma "maç bitti, bursaspor: 2- konyaspor: 3" şeklinde bildirim gelen maç.
  ilginç olan nokta şu ki maç daha başlamadı.

  gerçekten böyle bitse bari de biraz goygoy dönse.
 • harun tekin'in gol yemediği bir maçtır. ayrıca bursasporumuzun 2.golü hazırlanış olarak çok güzel bir gol olmuş. ligtv'nin özetlerinde verdiği açıdan gol çok net görülüyor. batalla orta sahadan itibaren topla ve topsuz nasıl oynanacağı dersi vermiş. bu hafta bjk berabere, konya'yı biz yendik, osmanlı da kaybetti. başakşehir de kaybederse tam olacak