şükela:  tümü | bugün
  • ciddi belge olmadan böyle bir haber yapmaya kimsenin gücü yetmez.

kaynak
  • şok olan var mı? ben olmadım.
  • benim için pek şok olmayan sayı. hatta bu kadar üstünkörü savaşta az bile.
  • şaşırtmamış vaka sayısı haberi.
  • bakın biz vaka sayısını 30000 olarak belirledik ama ekonomimizin bekası için sayıları 1500 açıklıyoruz, diye bir açıklama yapsalar dahi birçok insanın umrunda olmayacaktır.

türk halkı bitmiş, tükenmiş. hiç bir şey umrunda değil artık.

o yüzden;

çok da önemli olmayan haber.
  • -süreç süper yönetiliyor, vatan haini, gözleri doldu sesi titredi, avrupa amarıha battı.

yukarıda verilen anahtar cümleleri birleştirirek troll olunuz. süre 10 dakika. başarılar.
  • bu ara izlenme durumu düşen herkes korona goygoyu yapıyor. korona bittikçe kimse eski tvyi izlemeyecek. son demleri ama tvciler kendileri istedi bunu. korona o kadar baydı ki daha ko kelimesininduyunva kanal değiştiriyoruz. izlersek o da.
  • yahu zaten bu açıklanan binli sayılara inanan varsa tüik'in açıkladığı enflasyon rakamına da aynen inanıyordur.
  • ben bugün 3 vefat duydum ve bunu manisa'da öylesine gün içerisinde öğrendim. sayılara inanmak denilince beni bir gülme alıyor. ne gerçek ve doğru ki bunlar olsun.
  • bu haberlerden bıktık usandık artık. bakanın söylediğine inanmıyorsanız, tek tek gider vaka araştırması yaparsınız, her ne işinize yarıcaksa? ha doğru diye illa diretiyosanız, hastalık hafiflemiş demektir. normal gribe evrilmiştir inşallah da ayakta hafif boğaz ağrısıyla topyekün geçiririz hastalığı. her gün 29 bin hasta ne demek düşünmek bile istemiyorum zira

tanım: asılsız olduğuna inandığım haberdir.

edit: asıllı habermiş, umalım da mutasyona uğramış normal gribe evrilmiştir