şükela:  tümü | bugün
  • halen devam eden bakanlar kurulu toplantısının ardından yapacağı açıklama.
    türkiyenin cumhurbaşkanı sıfatıyla hunharca akp propagandası yapacağı ve kendisine oy vermeyen toplumun en az yarısına ağzına geleni söyleyeceği bir açıklama daha...

ulusa sesleniş konuşmalarında ulusun bir kesimine sistematik şekilde hakaret edilmesini ne zamandan beri normal karşılar olduk bilmiyorum.
    zira her dinlediğimde 100 yıllık cumhuriyetin geldiği vaziyetten utanç duyuyorum maalesef.

ek: masum eşcinsel vatandaşları hedef gösteriyor şu anda. tek kelimeyle korkunç.
  • ekrem imamoğlu ve fatih tablosuna değinmesini beklediğim açıklamadır.
  • kanal istanbuldan bahsedecek mi bakalım.

hani yeni şehir kurmayi planladıkları ve büyükşehirden alıp çevre bakanlığı yönetimine verdikleri.

özelden yazanlara edit: bu kadar konu varken kanal istanbul'u cukkalamaya çalışıyorlar. canikosu aç kalmasın.
  • dislike'cilarin inine girecez seklinde olacak aciklama.
  • dosta korku, düşmana güven verecek açıklamadır.
  • bir şekilde yine kendisinden olmayanları terörist ilan edeceği açıklamalardır. yıldım vallahi!
  • (bkz: titanic batarken çalmaya devam eden müzisyenler)

her zamanki gibi boş yapacağı açıklamalardır. x ve y nesli bu palavraları yiyor olabilir ama z nesli fiyatı 8000 olan pes 5'e bakıyor. postalanmak üzeresiniz. iyi uçuşlar dileriz şimdiden.
  • ihtimallerden biri olarak bakanlar kabinesinin değişeceğini bildireceği açıklama olabilir.
  • artik heyecan vermeyen aciklamalardir.

onceden merak ederdik ne diyecek diye, simdiki modumsa sundan hallice.

(bkz: dinlesem tesiri yok, duysam s.kimde degil)
  • ben şimdiden size açıklayayım
    1) sağlık sistemimiz mükemmel ve pandemiyi en iyi şekilde götürüyoruz
    2) ekonomimiz aldığımız önlemler sayesinde şahlanmaya geçti, inşaatta rekor kırıyoruz.
    3)kuzey ırakta inlerine giriyoruz
    ..
    ..
    10) cehape ve başındaki zat ülkenin iyiliğine olan şeylere muhalefet.
    11) yutube de gençlerimizle buluşmamızı sabote etmek isteyen dış güçler ve onların maşaları bizi yıldıramazlar.