şükela:  tümü | bugün
  • 5237 sayılı tck’nın 216. maddesindeki "halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır." uyarınca kamu barışına karşı suç işlediği açıklamalardır.
    isim vermeden aleni şekilde eşcinsellerin sapık olduğunu ve halkın buna karşı tavır alması gerektiğini söyleyerek halkı galeyana getirdiği için de ayrıca suç işlemiştir. konuşma metni gelince ekleyeceğim. o kadar cesursan açık açık konuş erdoğan. "ibneler" diye bağır, korkma.

bu rezilliği de tarihe not olarak düşmüş olayım.
  • eşcinsel arkadaşlar bu konuşmanın ingilizce metnini iltica başvurunuzun içine koyun. yatırım tavsiyesidir. medeni hiçbir ülke sizi geri çeviremez.

tanım: cehennemde sıradan bir gün.
  • halen devam eden bakanlar kurulu toplantısının ardından yapacağı açıklama.
    türkiyenin cumhurbaşkanı sıfatıyla hunharca akp propagandası yapacağı ve kendisine oy vermeyen toplumun en az yarısına ağzına geleni söyleyeceği bir açıklama daha...

ulusa sesleniş konuşmalarında ulusun bir kesimine sistematik şekilde hakaret edilmesini ne zamandan beri normal karşılar olduk bilmiyorum.
    zira her dinlediğimde 100 yıllık cumhuriyetin geldiği vaziyetten utanç duyuyorum maalesef.

ek: masum eşcinsel vatandaşları hedef gösteriyor şu anda. tek kelimeyle korkunç.
  • reis boş yap ma. avrupa'da benimle aynı işi yapan adam 6 ayda sıfır araba çekiyor altına, ben 8 yıl çalışıyorum aynı araba için reissssss!!!!!!
  • 3 dakika alınan kararları açıklayıp geri kalan 23 dakika türkiye'yle ilgili ütopik hayallerini anlattığı , chp ve diğer partilere gömdüğü, ille de benim dediğim olacak istediğimi yaparım mihvalinde açıklamalarda bulunduğu boş beleş açıklamadır.

hele hele bir de "milletimizi her türlü sapkınlığa karşı tavır almaya davet ediyorum." dedi. kimse kusura bakmasın bence bu da açık açık gidin istediğinizi yapın demek. milleti teşvik etmek demek. o yüzden bu ülkede her türlü cinayet politik. bir kere hayvan katliamları, bir kere kuran kursu tacizleri, bir kere hortumlanan paralar konuşulmadı amk. rezillik
  • inanılır gibi değil ama eger yanlis anlamadiysam (umarim yanlis anlamisimdir) ülkenin cumhurbaşkanı lgbt bireylere sapık iması yaptı ve bu masum insanları hedef gösterdi. halkı toplumun bir kesimine karşı galeyana getirdi. zaten 2 gundur twitter daki troll bombardımanı boş yere değildi, altından bisey çıkacağı belliydi. nazi almanyasına hoşgeldiniz arkadaşlar.

bundan sonra işlenen her lgbt cinayetinin sorumlusu bellidir.
  • neye inandığı umrunda degil. isterse ineğe tapsın, isterse ateşe. ama ülkeyi inandığı dine göre yönetemez. burası net.

bu yüzden "dinimizce..." lafı bomboş bir laf. iyi de bana ne senin dininden?
  • ooo lgbt'ye de saldırdı ve hedef gösterdi.
    milletimizin tüm fertlerini rabbimizin yasakladığı sapkınlıklara karşı dikkatli olmaya ve tavır almaya davet etti.
    bir ülkenin cumhurbaşkanı söylüyor bunu. utanç verici !!!
    yazık ya. yazık bu ülkeye.
    neyse, üzerinde 1 saniye bile konuşmaya değmez. ben dislike'ımı verdim çıktım.

not: şu saatten sonra tüm lgbt dostlar avrupa'da istediği ülkeye rahatlıkla iltica edebilirler. gidin amk. ne işiniz var buralarda. insan gibi yaşayın. bu ülke de kaybetmeye devam etsin gençlerini, beyin gücünü. yazık...
  • çoklu baro teklifinin yarın meclis’te olduğunu açıkladı, bundan geri adım atmayacağını bildirdi.

şu an lgbti+ için “sapkınlık” diyor üstü kapalı şekilde. türk milleti’nin millî ve manevi yapısına saldırıyla mücadele gücüne sahip olduğunu ekledi.

twitter’daki troller, yeşil toplar nefret söylemlerine işte bu parti cumhurbaşkanı yüzünden dilediğince devam ediyor.

gün gelecek, devran dönecek.
  • şahsım olta atıyor eşcinseller ve çevresi atlıyor. adam bilerek bunu gündem yapıyor işsizlik, adaletsizlik konuşulmasın diye. bu şablonu artık anlayın. gündemi onun belirlemesine izin verdiğiniz sürece hiçbir şey elde edemezsiniz. hem seçmenini kontrol ediyor hem muhalifleri asıl hedefleri olan adalet ve ekonomiden saptırıyor. ilginçtir her seferinde de işe yarıyor. geçen sene de aynı açıklamaları yaptı. yine aynı tepkiler gösterildi. sonra unutuldu. daha akılcı daha etkili çözümler üretmek zorunda muhalefet. ben demiyorumki tepki gösterilmesin hak aranmasın ama taktiksel ve akılcı olsun. oyun bozsun.