• bar ve gece klüplerini bir daha açmayacalar sanırım..hiç birşey demedi yine
  • (bkz: #109533665)

biz eşcinsel ya da gey diyoruz.
    ibne lafı ancak senin gibilere söylenebilecek hakaret.
  • 20 sene önce eşcinsel haklarını savunan , yasal düzenleme isteyen reyiz ne hale gelmiş öyle ya hu! akp gnl bşk açıklamalarıdır.
  • 3 dakika alınan kararları açıklayıp geri kalan 23 dakika türkiye'yle ilgili ütopik hayallerini anlattığı , chp ve diğer partilere gömdüğü, ille de benim dediğim olacak istediğimi yaparım mihvalinde açıklamalarda bulunduğu boş beleş açıklamadır.

hele hele bir de "milletimizi her türlü sapkınlığa karşı tavır almaya davet ediyorum." dedi. kimse kusura bakmasın bence bu da açık açık gidin istediğinizi yapın demek. milleti teşvik etmek demek. o yüzden bu ülkede her türlü cinayet politik. bir kere hayvan katliamları, bir kere kuran kursu tacizleri, bir kere hortumlanan paralar konuşulmadı amk. rezillik
  • virüs den 3 kere bahsederken ekonomiden 300 kere bahsetmiştir bu da gösterir ki artık virüs gündemimizde değil her şey eskisine dönüp ekonomi kaldığı yere dönmesi gerekir.
  • t. c. tarihindeki en ağır gaflardan birisidir. bugünkü açıklamada tck'de yer alan en az üç suç başlığı bulunabilir.
  • rabbimiz kul hakki yemeyide yasakladi degil mi?

selam ve dua ile
  • reyiz alnı secdeye değen gay kardeşlerimizi üzmüştür. benim arkadaşımın arkadaşı kesinlikle haşa gay değil fakat ara sıra pasif bireylerle görüşmeler yapan anadolu irfanına sahip bir delikanlı. şimdi bu arkadaşımın arkadaşı sapkın oluyor öyle mi? reyiz gerçekten arkadaşımın arkadaşını şu anda kaybetti. çıkıp ara sıra pasiflerle görüşen aktifler de necip milletimizin mukaddesatına mührünü vurmuştur demezse arkadaşımın arkadaşı asla ona oy vermeyecekmiş böyle bilene.
  • inanılır gibi değil ama eger yanlis anlamadiysam (umarim yanlis anlamisimdir) ülkenin cumhurbaşkanı lgbt bireylere sapık iması yaptı ve bu masum insanları hedef gösterdi. halkı toplumun bir kesimine karşı galeyana getirdi. zaten 2 gundur twitter daki troll bombardımanı boş yere değildi, altından bisey çıkacağı belliydi. nazi almanyasına hoşgeldiniz arkadaşlar.

bundan sonra işlenen her lgbt cinayetinin sorumlusu bellidir.
hesabın var mı? giriş yap