şükela:  tümü | bugün
 • netflix ve cmyz vakasına hiç değinmedi. artık bazı gerçekleri görmeye başladı demek ki.
 • (bkz: ak parti lgbt bireyleri) ses verin gencler...

  ne diyor reyiziniz?
 • bu süreçten lgbti güçlenerek çıkar. şu anda lgbti hükümeti şekillendirecek güce sahip.
  şaka yapmıyorum neden mi ? yakin zamanda lgbti'nin üstü kapalı ( aslında oldukça açık şekilde) "kimler bizimle birlikte oldu hepsinin listesi var" mihvalinde bir açıklamadı olmuştu. hiç blöf yapmışlar gibide durmuyordu.
 • şimdi lgbti kusura bakmasın, destek filan da beklemesin.

  tanıdığım pek çok eşcinsel, zamanında kendisine oy verdi, trans hayat kadınları diyorsunuz ya, onlar dahil. o günkü menfaatlerine göre. ki mitinglerinde bayraklarını da gördük. bilmiyorlar mıydı o zamanlar? eşşek gibi biliyorlardı.

  aklı olan, hiç oy vermeyen eşcinsel zaten yurtdışına attı kapağı, onların kafa rahat. burdakileri de çok umursadıklarını sanmıyorum, çünkü "etmeyin eylemeyin" dedikçe dışlandılar kendi camialarından.

  bu arada netflix'in dizilerine bakıp aldanmayın, eşcinsellerin geneli öyle eğitimli, beyaz yakalı, entelektüel değil, bizim ülkemizdekilerin hele %80'i hetero olsa çomar diyeceğiniz tipler.

  evlerine yaptıkları kaçak balkona verilecek bir ruhsata bakar iş, biz de burda kıçımızı yırttığımızla kalırız.
 • çağrısı karşılık bulmuş açıklamadır.
  (bkz: nc demirdöküm)
 • kendisi putin in birebir kopyasıdır.

  azınlıklar konusunda da, lgbti konusunda da, demokrasiye bakış ve yaklaşım konusunda da.

  putinin rusyada başkanlık süresiyle ilgili yaptığı değişikliği kendisi de burada deneyecek olması sürpriz olmaz.
 • şu bmw lerinizi bi satsanıza artık. hatta çok sinirlendiyseniz bikaçınız birleşip yakın.
  yok yok vazgeçtim siz yiyorsa sadece linkedin hesaplarınızı kapatın.
  onu da yapamıyorsunuz değil mi?
  yani siz sadece işin laf salatası kısmındasınız.

  ama gerçekten akp'ye oy veren lgbti bireylere çok iyi oldu hatta az bile. sizi insan yerine koymayan firmalarda çalışın, sizi dışlayanlara yok görenlere oy verin napıyorsanız yapın ama bunun sonunda gene siz zarar göreceksiniz.

  gerçi suç insanların daha rahat ortamda yaşamasını talep edenlerde. niye böyle yapıyorsunuz ki bırakın insanlar birbirini yesin siz kendinize güzel bir alan bulun orada güzel güzel yaşayın diğer insanların ne yaptığından ilginiz olmasın insanların iyilikleri için çalışmayın.
  bu da olmuyor değil mi o zaman yapacak bir şey yok hayat bu şekilde geçecek.
 • yunanistan dibimizdeki adaya çöküyor adam hala lgbt derdinde.
 • biri bana bunu açıklayabilir mi?
  https://www.youtube.com/watch?v=oyoxn6yfq78
  tayyip erdoğan'ın bu sözleri, anayasaya karşı eylem, devlete başkaldırı, halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama, ve devlet yetkisini kötüye kullanma değil midir?

  bu konuşmada sarfedilen sözler, anayasanın 2. maddesi, 3. maddesi, 5. maddesi, 10. maddesi ve 12. maddesine karşı alenen suç değil midir?

  tayyip erdoğan anayasanın maddelerini benzeri şekilde çiğnediği zamanlar, bunlara yardım ve yataklık eden, görmezden gelen herkes anayasanın 6. maddesi ve 11. maddesine karşı suç işlemiş anlamına gelmez mi?

  yoksa ben mi anayasayı yanlış okuyorum da, halkı bölmek, devleti bölmek, anayasayı çiğnemek, cumhurbaşkanlığı yetkilerinden biri midir?

  türkiye cumhuriyeti çökmüş ve anayasa ortadan kaldırılmışsa, resmi olarak açıklansın da biz de bilelim. yok eğer anayasa hala geçerliyse, türkiye cumhuriyeti'nde cumhurbaşkanlığı koltuğunda olan birisi, ne hakla halkın bir kısmını bölüp, onlara karşı eylemlerde bulunulmasını teşvik edebilir?
 • secret agent dostumuza göre kendisi iyi ama çevresi kötü biri tarafından yapılan açıklamalardır. aslında sayın cumhurbaşkanımız birileri!! tarafından twitter filan bir yerlerden dolaplar çevirilerek kandırılmakta ve gaza getirilmektedir... ne güzel kafalar